Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel evesemnek letort az...

Masfel evesemnek letort az elso fogabol?

Figyelt kérdés

Szegenyem maszott fel a hintara es megcsuszott, beverte a szajat es letorott a fenti elso fogabol egy kis darab.

Vigyem el megnezetni? Kell valamit csinalni vele?


2017. szept. 26. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogorvos függő is. Mutasd meg. Régebben semmivel sem csináltak semmit, ma meg már tudják, hogy ahogy csak lehet épen kell tartani már ezt a fogazatot is, mert a későbbiekben meghatározza, hogy mi lesz a helyzet az utána kinövő maradandó fogakkal...
2017. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom. Penteken megyunk fogorvoshoz, de aggodik a fogorvos, hogy nem fog semmit engedni a kislanyom, mert meg csak 19 hos. Hat mondom akkor hova vigyem?
2017. szept. 27. 10:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Én pont héten vittem el a kislányom(2,5) mert állandóan gyepálja az elso fenti fogát. 1 éve, mikor tanult járni akkor esett el,idén a strandob pofira..hála égcsak minimális darab tort lemás észre se vette. Én kezdtem észrevenni,hogy azurkeb lett ezért vittem el. Állítólag bevlrzett és a kotoszovetekbe folyt el a vér ezért.majd lehet ugyanúgy kifehéredik, de nem hinném,hogy olyan csúnya szurke lenne.
2017. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van olyan fogászat, ahol direkt gyerekekkel foglalkoznak. Más kérdés, hogy nem tudom hova való vagy, mert hát ez még sok nagyvárosban sem érhető el...
2017. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!