Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-éves babátoknál mikor van a...

1-éves babátoknál mikor van a reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, és a vacsi? és mit szokott álltalában enni.

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok,tudjak összehasonlitani.köszike
2010. máj. 28. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 7 körül van egy kis cici aztán alszik tovább 8 és 9 között ébred. 9:30 körül reggelizünk vajaskenyér, tojáskrémes, májkrémes, felvágott, virsli. Mivel későn reggelizünk nem mindig van tízórai, de ha kér akkor joghurtot adok neki vagy gyümölcsöt. Ebédelni 12:30 körül szoktunk általában azt eszi amit mi, leves, zöldségek, főzelék. De ha mégsem olyan az ebéd amit ő is meg tud enni akkor mindig van itthon üveges étel neki. Uzsonnázni 4 és 5 között szoktunk gyümölcsöt, rudit, kiflit. Vacsora pedig fél hét és hét között van. Itt sincs semmi extra, amit mi is eszünk. Napközben még egyszer cicizik elalvás előtt, és esete is elalvás előtt.
2010. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggeli 8 korul kakao 200ml

tizorai 10kor valami turos gyumolcs 250g

12 ebed fozelek 300g korul

16kor uzsi, alma-burgonya, tejpep, tejberizs...200g-250g

19:30 vacsi fozi 300g korul

2010. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mennyiséget nem írtam mert én mindig annyit adok neki amennyi jól esik neki. Erőltetni nem szoktam mert nekem abból eddig még csak ( 2-3x) kellemetlenségem lett (hányás).
2010. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel 6-7 között kel, tejitalt kap 240 ml-t. Fél 10 körül reggelizek, az neki az tízórai. Sajtos, vajas, májkrémes kenyér vagy felvágott. Ő nagyon szereti a tejfölt kenyérrel. Általában egy szeletet eszik meg. Tízóraira nem hajlandó semmi édeset, gyümölcsöt enni. Ebéd 12 és fél 1 között, vagy amit mi eszünk vagy külön készítek neki ( ha pl. töltött káposzta van ) vagy üvegeset. Mennyiségre kb. egy üveges mennyisége. Három körül adok neki gyümit vagy krémtúrót. Hat körül eszik megint velünk azt amit ebédre vagy tízóraira. Fürdés után 8 körül iszik még tejitalt 240 ml-t. Természetesen ha nagyon nyűgös (front, fog, betegség stb. ) akkor kevesebbet eszik.
2010. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

reggel 6kor 200ml táp, ezután visszalszik f8ig, akkor cici

9.30tízórai, gyümi, pép (de amikor reggelizek 9körül mindig kunyizik pár falatot)

12:30ebéd 220 gr főzi husival

16.30 uzsi joghurt, túró, gyümi, pép, épp ami kézbél van

19:30 200gr tejpép + 100 ml táp

20:15kor alvás reggel 6ig

2010. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggeli 7-körül: 210ml tápszer

Tízórai 10.30 körül: gyümölcs vagy joghurt

Ebéd 13 körül: főzelék, de még rántás nélkül husival

Uzsi 16.30 körül: joghurt, túrókrém, gyümölcs, mikor mi

Vacsi 19.30-kor fürdés után 210 ml tápszer


11 hónapos!

2010. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem poén, előre írom....


Reggeli 4 db Cini Minis pehelydarab

10 órai 2 harapás banán

Ebéd 3 karika virsli (kb. 1.5 centi)

Délutáni alvásnál 180 tápszer

Uzsonna 1.5 centi Fornetti sajtos rúd

Vacsora fél szelet sonka

Elalvásnál 180 tápszer


Még él... :D Borzalmasan NEM eszik... És ez így megy istentudja mióta, minden nap. Van amikor 5-6 borsószem az ebéd. Vagy pár szem rizs :((( (igen, kap vasat, kap Béres cseppet, folyamatosan fogzik és amúgy is rossz evő. Nem is érdekli a kaja.)

2010. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!