Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell feljönnie a fitymán...

Zolikelo kérdése:

Mikor kell feljönnie a fitymának a makkról?

Figyelt kérdés
A kisfiam most másfél éves, és még egyáltalán nem akar hátrahúzódni a fityma a makkjáról. párom szokta fürddtés után óvatosan hátrahúzni neki de nem látjuk eredményét. azonban nem tudjuk hogy megkarmolta magát vagy mi történt mert most piros neki a fitymájának a vége és van ott egy pici piros csík is. Pisilni könnyedén tud nem is fáj neki csak nem tudjuk mi ez. Köszönöm!

2017. okt. 3. 19:51
 1/4 anonim válasza:

Valoszinu,hogy fitymaszukulete van!

Ne eroltessetek,vigyetek urologushoz!

2017. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
15 éves korra. Ha nincs gyulladás, normális doki nem nyúl hozzá.
2017. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Ezt nem tudom honnan veszed.

Nekem, amióta az eszemet tudom teljesen hátra lehetett húzni. Emlékszem, kiskoromban néhány kortársamnak felvágták, mert letapadt, legalábbis akkor így mondták. Szóval szerintem nem jó dolog, ha nem lehet hátra húzni. Azért nehogy már egy ember 15 éves koráig hanyagolja a fitymaszűkületét, az egy kész szenvedés lenne.

2017. okt. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és feltépetni (az nem felvágás, hanem hátraerőszakolás) TILOS, a gyerek magának szedi fel, ha majd eljön az ideje és nem veszitek el az önbizalmát neki attól, hogy oda nyúljon, vagy az orvos nem próbál státuszvizsgálatkor előre nem egyértelműsítve arról hogy mit akar kitrükközni, hogy a feltépéssel életre szóló traumát okozzon a kisfiadnak! De mindezt én is a fitymás oldal készítőjétől tudom.
2017. okt. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!