Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekeknél meddig...

2 éves gyerekeknél meddig kell már lejönnie a fitymának?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
változó. nekünk teljesen lejön, de egy barátnőm kisfiának egyáltalán nem,, így ő most krémmel kenegeti.
2010. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kisfiamnak picit jön le de rendesen tud pisilni,így gondolom nincs is gond ezzel.. Csak azért még is tartok tőle hogy majd 1x el kell vinni ezzel valahova.Sajnos az apukájának is volt ezzel gondja és asszem 8 éves kora körül tépte fel neki az orvos.. :-(

köszönöm a választ!

2010. okt. 26. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiamnak is 1.5 évesen huzta fel a doki nem volt vele gond de a gyerekorvos szerint később lehet és ilyen idős korba még nem olyan fájdalmas vagy inkább igy fogalmaznék könnyebben viseli a gyerek...
2010. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éves unokaöcsémnek boditásban csinàlták, én ezt tartom humánusabbnak. 2 éves a fiam, kicsit jön csak le, ugy fèlig, amióta szobatiszta, láthatóan tágult már. Kedves válaszoló, tudnàl segiteni, milyen krèmmel keni a barátnőd a "kistökit"?:) mert kellene azért egy kis rásegités:) köszönöm!
2010. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szemkrémmel szokták kenni AZ A legfinomabb krém....
2010. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem tőle: FTOROCORT a krém neve és doki írta fel.
2010. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a Ftorocort kenőcs egy szteroidos krém,ami pl elkcèmára való, pont hogy összeforrasztja a bőrt, egy éjszaka alatt visszanő tőle a tenyeremre a bőr....ezt nem értem:(
2010. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kérdezzétek meg a patikában a GYÓGYSZERÉSZT, hogy tud-e valami gyári, esetleg magisztrális kenőcsöt. sokkal jobban tájékozottak általában, mint az orvosok. ftorocortot felírni, könyörgöm... -.-
2010. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a ftorokotot én is hallottam de eddig még senki nem ajánlotta SÖTa gyogyszerész azt mondta ö ki adja mert ismerös de ö a gyerekére nem kenné ezt a szteroidos kenöcsöt.amikor a gyerekorvosnak emlitettem teljesen ki kelt magából.végül megvettem de nem kentem rá. a kórházban brutális módon feltépték neki (sirtunk mind a ketten)utána 1 hétig ugrálva,orditva pisilt iszonyat volt.ráadásul miután felhuzták minden este csinálni kell,de nem tudtuk lefogni a gyereket ugy kapálózott.a gyerek orvosunkat megkértük hogy nem-e csinálná meg neki mindennap amig helyre jön.kb 4-5 nap vittük be utána már ment nekünk is a dolog,de a pláne az benne hogy olyan tüzes volt neki azt mondta a gyerekorvos hogy inkább csak félig huzzuk fel neki hogy ne repedezzen a bör össze.most ott tartunk hogy félig jön fel a bör már 3.5 éves a gyerek és nem tudom mit tehetnék. már nem merek vissza menni a kórházba mert ugyaugy brutálisan felrántanák. a gyerekorvos azt mondta hátha magától feloldódik mert alatta valami faggyu termelödik.

bocs hogy ilyen hosszú lett csak ugy gondolom tanulságos.


de ha valaki tud valami humán gyógymódot azt én is szivesen venném.

2010. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!