Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idonek kell eltelnie...

Mennyi idonek kell eltelnie ha 11.30 kor adtam babamnak 2,5 augmentint, es 3-szor kell kapnia 1 nap?

Figyelt kérdés
mikor adjam hogy meg ma 3-szor megkapja.es adjatok valamitippet,mert nem akarja bevenni sehogy,ha eroszakkal nyomom a szajaba,kikopi ha valamibe beleteszem nem issza meg...
2010. máj. 28. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

ma nem fogja 3*megkapni,mert 8 óránként kell adni az antibiotikumot.Adj este fél 8kor még 1-et majd holnap úgy,hogy kijöjjön 3*.

Mivel próbáltad neki beadni?

Pedig ezt szeretni szokták a babák,hiszen édeskés íze van.

2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? én mindig tejbegrízbe raktam a gyógyszert, bár akkor mikor szükség votl rá már elmúlt 1 éves az tény.

Ma már csak egyszer adj neki este, aztán ahogy az előttem szóló írta reggel valahogy cselezd be a szájába, aztán délben majd este.

2010. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2,5 ml -hez is 8 ora kell hogy elteljen.hat pl.tejbe bele ontottem,de nem itta meg inkabb a tejet sem.
2010. máj. 28. 17:04
 4/6 A kérdező kommentje:
20 hos,de gyogyszert nem nyel le,kikopi es kesz,megerti hogy beteg kell gyogysz.h.meggyogyuljon,de mikor oda kerul a sor hogy lenyeli nem nyeli,hanem kikopi
2010. máj. 28. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Probald a Nurofenes vagy Panadolos adagoloval, en is igy szoktam meg a vitaminokat is beadni a fiamnak, maskepp o sem nyeli le, de igy befecskendezem a szajaba es kicsit feltartom a fejet meg nem engedem a szajat kinyissa es igy kenytelen lenyelni...o is 20 hos most, es mindig igy csinaltam, mert az orvossag izet mindig megerezte, akarmibe is kevertem..
2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a tejbegrízt javasolta. Alapból nem cukrozok neki semmit túl, de én úgy csináltam, hogy jó sűrűre készítettem a grízt, meg is kakaóztam (egyébként gyümölccsel eszi)és így nem nagyon lehetett érezni a gyógyszert. akkora adagot csináltam csak ami elvileg kevés neki, biztos, hogy megeszi, de a gyógszer ízét még éppen elveszi. szerintem egy próbát megér.
2010. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!