Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augmentint kaptam, mert...

Augmentint kaptam, mert valamit találtak a vizeletemben. Nem fog ártani a babámnak? Milyen gyorsan hat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tudják,hogy terhes vagy akkor csak olyan gyógyszert írnak fel ami nem árt a babának.Szerintem 5 nap alatt hat,mint általában minden gyógyszer.
2008. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is azt kaptam, mert nekem is találtak a vizeletemben dolgokat. Én gyakorlatilag a 8. héttől kezdve szedtem. Hol jó volt a vizeletem, hol pedig visszatért ismét és akkor megint szedtem. Nekem 1-2 hétig kellett szedni és akkor rendbejött a vizeletem. Ne aggódj,nem lesz baja a babának, ez egy gyenge antibiotikum, de muszáj kezelni ezt a dolgot, mert ha nem kezelik ki akkor lesz baja a babának.

36 hetes kismami

2008. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem art, es nehany nap. De feltetlenul vegig kell szedni a kurat, kulonben atrasz vele.
2008. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze beszedem, csak kicsit aggódtam, hogy nem árt e a babának, de akkor ha más is szedte és nem lett baj, akkor biztos nem ártok vele.
2008. aug. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!