Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nappal a babám?

Viba kérdése:

Miért nem alszik nappal a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 12 hetes kisfiam nem hajlandó egyedül aludni napközben. Kaja, büfi,pelus csere és elalszik rajtam. Lerakom a kiságyba, le se ér a buksija már fent is van és sír. Ha nem teszem le, simán alszik rajtam, viszont így semmit nem tudok csinálni. Mit tegyek, hogy aludjon?

2017. okt. 6. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jól bebugyoláltam mintha bepólyáznám és így elaludt. Vagy kenguruba kösd magadra azt szeretik. Melegbe, biztonságba fészekbe védve érzik magukat. Sokmindent ki kell próbálni hátha az jön be nektek.
2017. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Mert hozzászoktattad, hogy rajtad aludjon el. Szopi után tedd az ágyába, akkor is, ha sír. Pár nap után elalszik ott is. De ha továbbra is a cicin altatod, vagy magadra kötözöd, akkor még egy-két évesen sem fog egyedül aludni. Igaz, ma már ez a divat.
2017. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamra kötöttem kendőben. Ő aludt, én pihentem vagy tettem a dolgom. Mind a kettőnknek jó volt.
2017. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként megerősítem a kettes választ (részben): valóban nem aludtak 1 évesen önállóan a gyerekeim. Nem is vártam el tőlük. De 2 évesen már igen. Visszasírom az együtt alvós időt :-)
2017. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!