Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kislányom...

5 és fél hónapos kislányom nappal 2.5-3 óránként szopizik. Ez rendben is lenne, ha ezt éjszaka nem folytatná. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem a foga szerintem. A hasa viszont fáj néha. kb. 1 hónapja van így.
2008. okt. 21. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló? A nagy babáknak előbb is be lehet vezetni a hozzátáplálást, lehet, hogy már nem elég neki a tej, ezért éhes éjszaka is. Szerintem egy kis gyümölccsel már nyugodtan próbálkozhatsz.
2008. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaaa valoszinu hogy ehes! azert ebred fel!
2008. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
na uez volt nálam is mostanáig! Uennyi idős a babám, anyatejet kap szinte, de én már elkezdtem neki gyümit is adni. Amióta másfél üvegnyire emeltem az uzsonna adagot (kb 250ml) és vacsira pedig mindkét cici, azóta nincs éjszaka ébredés. Igaza van az elsőnek, a baba többet kíván. Ne vacsorára adj neki többet, hanem korábban, vagy napközben is növeld az adagját. Hogy fáj a hasa? Hózza a lábát? Vagy nem azért mert korog?
2008. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy az éjszakai kelések gyakrabbá válása annak a jele lehet, hogy itt az ideje a hozzátáplálásnak, már nem elég neki a tejci. Illetve még lehet rossz szokás is, ha etetés nélkül vissza tud aludni.
2008. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nemtudom mitől lehet de nekem is a 4 hónapos kisleányom éjjel is 2 óránként szopizik.Tejem van bőven,de már olyan fárasztó elsem alszom és megit felkell kelnem.1 hete csinálja nekem.Gondolom hogy már mem elég neki a tej,és én ma megkezdtem a hozzátáplálást.Vettem Hipp bébiételt azt adtam neki,de csak pár kanállal.Várom az eredményt ha nem fáj tőle a hasa akkor megint holnap adok csak kicsivel többet.Mi nem vagyunk hasfájósak.Almát sajnos nekem nem ette meg,hányingere volt tőle.
2008. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez a gondom! Ma voltunk dokinál azt mondta próbáljam meg hogy adok neki tejpépet (ő írta fel), úgyhogy fürdés előtt kapott utána meg rendesen cici ahogy eddig is! Most épp kíváncsian várom mi lesz az eredmény! Ha gondolod megírom holnap!Ja és lassan kezdjem el a hozzátáplálást is.

2008. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 4,5 honapos a babám és 3 napja alussza át az éjszakát.2 hete kap 10 orai gyümit uzsonnát és este tápszert a tejet meg lefejem.Már nem elég tápláló a tejem.Hiába mennyiségre elég de képzeld el ugy pl.:ha salátát eszel (egészséges,vitamindus) jól laksz tőle de hamarabb megéhezel mintha husit krumpival ettél volna.Ez a különbség a tápszer és az anyatej között is.
2008. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kiváncsi vagyok a tejpépre :) na naaa?
2008. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamival jobban aludt mint eddig, de nem evett nagy mennyiséget a tejpépből,gondolom ha majd rendesen eszi jobban tud pihenni. Remélem tényleg a tejpépnek köszönhető és nem véletlen. Pár nap és kiderül.
2008. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!