Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adót már valaki almát babájána...

Adót már valaki almát babájának hamarabb mi előtt betöltötte volna a 4hónapót? Lenne baja tőle? 3 hónapos baba anyukája!

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, almával. Most 14 hónapos a lányom, mindent megeszik, jó étvágyú. Úgy csinálod ahogy akarod, majd úgyis jönnek a meg ne próbáld mert 30 év múlva fájni fog a gyomra válaszolók is.
2010. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia!én is szeretnék neki adni almát az enyém is 3 hónapos!hogy kell adni neki?
2010. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam!
2010. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 és fél hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást.Egy ismerősöm (amit én kicsit érdekesnek és korainak találok) már 2 hónaposan adta a babájának az almát kekszel!Semmi baja nincs a fiának.
2010. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
èn úgy csináltam, hogy meghamoztam es botturmixszal leturmixoltam, szinte folyosra (bebietel allagu) ici pici forralt vizet tettem hozza, mert az en babamnak kicsit tömeny volt. Ha nincs turmixod az üvegreszelö is kivaloan megfelel, csak ne a simat mert akkora daraboktol amekkorat az hagy, meg fuldokolna szegeny. egy hettel negy hos kora elött kezdtem az enyemnek adni a vilagon semmi baja. Anyukam traktalt amikor 2 hos volt, h adjak neki, azt meg korainak tartottam en hiaba akkor kaptam, meg mindket tesom is, mondjuk nekünk sincs semmi bajunk.
2010. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
köszi
2010. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni tőletek, hogy mi az oka annak, hogy el akarjátok kezdeni ilyen korán a hozzátáplálást? Abszolút nem akarok ítélkezni, vagy leszúrni bárkit, egyszerűen csak kíváncsi vagyok.
2010. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én először csak bébi üveges almalevet adtam majd barackot és utána csak a pürét.Pár kanállal már elkezdhetitek nyugodtan.A lényeg hogy azt csináljátok amit jónak éreztek és ne hagyjatok beleszólni senkit se,még akkor sem ha szoptattok,ez a ti dolgotok.Ja és nem lesz baja tőle.Azért kell csak pár kanál lé pár napig,hogy szokjon hozzá aztán mehet a püré.

Sok sikert!

2010. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert kevés a tejem,eddig tápszert kapót pótlásnak szeretném az almával meg a többivel felváltani.Szóval akor lehet nem lesz baj?Nem a pénzről van szó nehogy fére ércsétek csak szerintem egészségesebb lenne igy.
2010. máj. 29. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
ÉN is így voltam, nagyon műnek tartom a tápszert, a gyümi csak természetesebb, főleg most, hogy már érik minden. Én megmondom őszintén 3 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, egy kis gyümilével, vettem gyümit és centrifugán átnyomtam és megitattam vele, habár egy kis vízzel hígítottam. Majd már egy kis idő múlva a sűrű pépjét is odaadtam neki. Most 4 hónapos és imádja a gyümiket, főleg a barackot, körtét, és már kanállal is eszi. Szóval ha figyelsz rá, hogy nem üti ki és fokozatosan adod neki nem lesz baja.
2010. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!