Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves kisfiam nem akar...

1 eves kisfiam nem akar semmit enni csap tapszert es tejpepet. Mit tegyek? Tanacs reggelire? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Par het kezdodott.Jon 2 szemfoga de nem hiszem hogy kimondottan amiadt nem eszik.Reggelire hiaba probalkozok tojassal,kenyer falatok,joghurt,gyumolcs pep...semmit sem hajlando megenni csak tej vagy tejpep.Ebedre sokszor probalom neki azt adni amit mi eszunk persze so es fuszerek nelkul.Tegnap pl .krumplifozelek volt.Vekonyra es kicsire szeleteltem neki a krumplit es nagyjabol megette.De az elozo napokban es ma is pl barmit keszitek neki meg megsem kostolja csak csapkodja el a kezem,szoritja a szajat.Hiaba csinalom mondjuk teljesen pepesre...en igyekszem de nem lehet minden nap tejpepet es tapszert enni.Ha en eszek pl tesztat,fott kumplit jon es ker belole szoval innen gondolom hogy ez valami hiszti es nem a foga mivel a legtobbszor megsem kostolja.Sokszor megcsinalom es ontom ki mert nem hajlando megenni.Mit csinaljak???Maradjon neki honapokig a tapszer es a tejpep es majd megunja??Mit tegyek??Nagyon idegorlo!!!Ezelott megevett mindent,valtozatosan adtam neki enni mindenfelet,de most semmi sem jo.Csak a hiszti,csapkodas majd uvoltes.Reggelinel szinten ez.Koszi elolre a tanacsokat!!!
2017. okt. 17. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is egy évesek vagyunk és nálunk is előfordul néha ilyen (1-2 etetésnél, nem napokig) olyankor valami jobban érdekli mint a kaja. Olyankor azt szoktam csinálni hogy adok a kezébe egy műanyag tányért meg egy műanyag kanalat és azzal eljatszik miközben eszik.
2017. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!