Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány napja kisfiam irdatlan...

Néhány napja kisfiam irdatlan nagy hisztit csap, amikor nappal altatom. Nem akar aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fáradt, dörzsöli a szemét, elkezdem altatni (nappal sajnos muszáj) és hisztizik. Gyakran csak teával alszik el, és akkor is van, hogy tíz perc után újra ébred.
2009. jan. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


sajnos szoktak ilyet csinálni, amikor már nagyon álmosak, és még tudnának játszani. Mindegy mit, mivel..csak aludni ne kelljen.

Néha mi is így vagyunk, 17 hós a csajszim, de még mindig csak cicivel tudom altatni, így is van hogy csak 2., 3. nekifutásra.

2009. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en is a tejet tudom javasolni, tedd mellre, az anyatejben van valami, amitől a babák elálmosodnak. aztan nem tudom mennyi idos a babad, a setatól altalaban bealszanak.
2009. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.5 hónapos lányom csinálja ugyan ezt. Én ilyenkor felveszem, ringatom adok neki egy kis teát, aztán 10-15 perc múlva megpróbálom újra. Általában olyankor már kis sírás van és bealszik.
2009. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!