Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba ágyneműjét,...

Újszülött baba ágyneműjét, ruhácskáit, játékait, hogyan milyen módon mossam?

Figyelt kérdés

Nemsokára érkezik a babó, lassan el kell kezdenem mosni a dolgait.

Amit kaptunk ágyneműt,huzat,matrac,baldachin, egy lezárt zacskóban volt,és rá volt írva hogy steril. Ennek ellenére kimossam,ha igen hány fokon? A kis ruhái amik szintén újak, úgy gondoltam csak átmosom 30 fokon. Viszont a használtakat? Ha magasabb hőfokra teszem 1 óra 20 perc a minimum idő amire tudom állítani. Azt viszont már soknak találom. Jájj első gyermekes anyuka vagyok nézzétek el nekem :) És mindenki mást mond. Van aki azt,hogy ne mossam ki van aki meg azt,hogy mindenképp főző mosáson 90 fokon. Kis plüssöket mossam,vagy hagyjam úgy?

köszönöm nektek.



2017. okt. 18. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Első mosás 60 fokon és nem vasalok ki semmit, állítólag akkor kellett vasalni, amikor még nem ilyen korszerű mosógépek voltak és nem volt 60 fokos program, most már semmi szükség nincs rá.
2017. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!