Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai lenne 31 hetesen...

Nagyon korai lenne 31 hetesen kimosni, kivasalni a baba ruháit, ágyneműjét?

Figyelt kérdés
Milyen mosóport és öblítőt ajánlanátok hozzá?
2009. júl. 20. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne korai? Én a legelején csináltam meg mindent, akkor nagy hassal már nem kellett se vásárolni, se pakolni. A huszonötödik hétre kész volt a szoba, szekrények bepakolva.

Én a saját mosóporunkkal mostam (Persil) de az első évben öblítő nélkül.

2009. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is sokkal előbb kimostam meg ami még volt azokat folyamatosan.Múlt héten végeztem mindennel! Saját mosóporral mostam. És Coccolino öblítővel de venni akarok GABI öblítőt a kicsinek:)! Üdv 36 hetes km
2009. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én folyékony Arielt használok,meg vettem a picinek fehér Lenort.Szerintetek jó lesz?Vagy ne használjak öblítőt? Ma el is kezdem mosni a cuccait! :)
2009. júl. 20. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj az öblítővel .Jó a lenor :)! De van baba öblítő is gondolom akkor lehet használni:)! Jó mosást-vasalást! 2.voltam
2009. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Boldog babavárást és könnyű szülést nektek! :)
2009. júl. 20. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

egyáltalán nem korai:)))

Én nem használok a babának öblítőt. Úgyis kivasalom a cuccát és az érzékeny bőre minél kevesebb kozmetikai meg egyén kémiai cuccokkal érintkezik, annál jobb. (a gyerekorvos kifejezetten mondta, hogy az első 2-3 hónapban nem használjak öblítőt. Most 3 hónapos, de továbbra se fogok, nem hiányzik)

2009. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Szeritem elkezdheted a babaszobát rendezni mert nagy pocakkal csak nehezebb lesz :)


Én a pici ruháik folyékony Persil sensitivvel fogom mosni és fehér sensitiv ( lenor,coccolino ) öblitőt használok majd hozzá.


Boldog babavárást!


28 hetes kismami

2009. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 20.héttől vásároltam ruhákat, és kaptam is.Folyamatosan mostam és vasaltam, mivel nem bírom elnézni, ha sok a mosnivaló és "koszosan" sem akartam betenni a szekrénybe.29 hetesen vettük meg az ágyneműt, már azt is kimostam és kivasaltam, és betettem egy nagy szatyorba, hogy ne porosodjon.Inkább folyamatosan teszem rendbe a baba dolgait, mert nagyobb hassal már nem sok kedvem lesz, és még pluszba rátesz a forróság is.

Én Ariellel mostam ki mindent, remélem nem lesz rá allergiás.Öblítőt nem használok, mert engem még a leggyengébbnek mondott is kiüti a bőröm.

Kellemes babavárást!


29hetes pocis

2009. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!