Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hete csak szelcsove tud...

2hete csak szelcsove tud kakilni a babam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van szeklete, nem is keves, hig. Erolkodik nyomja de nem jon ki csak segitseggel. Mi lehet a baj?
2017. okt. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2017. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

7hetes

Eddig szinte minden pelusba volt kaki.

Espumisant kamillateat es biogaia cseppet is probaltuk

2017. okt. 21. 10:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak anyatejet eszik
2017. okt. 21. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk is volt ilyen időszak kb. 6 hetes és 2 hónapos kora közt. Ha nem szélcsöveztem ordított, kemény volt a pocija. A "termés" szintén híg volt és sok. Anyatejet kapott csak ő is + BioGaia, Infacol. Aztán egyik napról a másikra megoldódott magától a dolog és tudott kakilni szélcső nelkül is. Nekem azt mondta a védőnő, hogy hasznaljam nyugodtan amíg kell. Féltem attól, hogy hozzászokik de nem lett gond.
2017. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinten 6 hetes koratol 3 honapos koraig csak igy jott ki a kaka. Vegul is azert hasznaltuk mert fajt a hasa... az masodlagos, hogy szelcsovezes kozben jott a kaka is. Mi minden este hasznaltuk mert kulonben nem birt volna elaludni annyira zavarta! Szinten anyatejes volt! Dokit kerdeztem, megnyugtatott, hogy nyugodtan hasznaljuk! Teszem hozza, csak a szelcso segitett semmi mas! Nem szokott hozza! Azota 2 eves, vigan kakil!;)))

Amugy az anyatejes babaknal nem baj ha nincs minden nap kaki, kiveve ha zavarja az aprosagot!:) nalunk a hozzataplalas hozta meg a magatol valo kakilast 5 honaposan. Viszont 3-5 ho kozott mar nem zavarta ha nincs kaki minden nap! 3-5 naponta volt magatol produktum.

Szoval batran hasznald!! 💨😉

2017. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!