Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy rendesen...

Mit tegyek, hogy rendesen tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
15hónapos a kisfiam és folyamatosan nehézkes neki a kakilás.Mindent eszik,a krumplit már kihagytam az étkezéséből mert pláne megfogta neki,volt hogy 4 napig nem kakilt.Próbáltam már a lenmagolajat,olivaolajat,joghurtba szilvalekvar,sárgabarack,de nem hajtotta meg.Sokszor erőlködik,sìr.Többségiben összevan állva,olyan bogyós neki.Gondoltam már arra hogy lehet a kenyértől lehet neki,25%os rozskenyeret kap.Nagyon sok folyadékot iszik,többnyire vizet kap(az szereti)hébe hóba gyümölcsleveket.Már foggalmam sincs mit adjak neki,aki tud segítsen vagy esetleg vmi bevállt praktika.Második gyerkőc,a lányomnal nem voltak ilyen problémák!
2017. szept. 2. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zabkorpa menjen minden pépes dologba. Lehet ez leves, főzelék, krumplipüré, de akár a rántott cucc mellett lévő tartármártás vagy ketchup is. Pár hét alatt - ha nincs komoly baj - rendbe hozza. :)
2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálok minden lehetőséget.Köszönöm,hátha segít.
2017. szept. 2. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

beturol beture ez a problemank, meg az eletkor is talal

most en is teszem joghurtba a buzakorpat, egyszer evett belole...

nalunk viszont a folyadek bevitel az oka, szerintem, nagyon keveset iszik

meg szopizik, de ugyis....jo nap amikor a max.2 deci viz lemegy

irjal majd ha valami bevalt, es en is irok

2017. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,irok majd.az én fiam fél liter vizet megiszik egy nap,abba szerencsenk van.ő sajnos már nem szopizik.holnap próbalom a zabkorpat,illetve kiprobalom az almaecetet mert aztis ajanlottak,illetve immunrendszer erősitő is.
2017. szept. 3. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami eddig úgy néz ki,hogy bevállt az a Mira baby víz.Eddig mindennap kakilt,nem kemény abszolut,krémes neki.Sós vìz ugyhogy én teaba szörpbe raktam neki.reggelente kell neki adni fél decit étgyomorra.Sok gyomor-bél problémara jo.probáljátok ki,hátha segít nektek is.várom majd a tapasztalatot.jah az ára 700ml volt 360ft.persze mellette adom neki a zabkorpat is az ételeibe.
2017. szept. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!