Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is állandóan odahord...

Nektek is állandóan odahord mindent a babátok? Pár hete kezdte el, hogy kis "ajándékokat" kapok tőle. Ma kicsit lebetegedtem, ezért mindenfélét odahordott nekem az ágyba, egész kis kupac cucc volt előttem.

Figyelt kérdés
12 hós amúgy.

2017. okt. 21. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ezzel egyidőben kezdődött a nem csak kipakolás, hanem vissza is (nem az összes dolgot pakolja vissza). Szinte csak ezt játsza :)
2017. okt. 21. 11:00
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Élménymegosztásnak hívják. És teljesen normális fejlődési lépcső (szociális téren).
2017. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ah, koszönöm! Ilyen típusú válaszra voltam kíváncsi. :)
2017. okt. 21. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze :D egy időben (1 éves kor körül vagy után) kirámolta a fiókot, mindent odaadott nekünk, majd visszapakolta :D aztán előről :D néha még most is van ilyen.
2017. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éves az én lányom is és igen, ugyanezt csinálja. Illetve ki-bepakol. Meg folyton meg akar etetni. Ezek a korral járnak.
2017. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen!! Nagyon édes ahogy kiveszi a szájából a falatot és nekem adja :)
2017. okt. 22. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Cukik, az biztos. :)
2017. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!