Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetéssel kapcsolatban írnátok...

Etetéssel kapcsolatban írnátok véleményt? Külföldön élek, nincs mást megkérdezzek, kb 3 hete hozzátáplálok és 6 hónapos a babám.

Figyelt kérdés

05.30 szopi

09.00 szopi

11.00 reszelt alma és szopi

13.00 főzelék és tápszer, (alig 70ml)

16.00 szopi

18.00 gríz (imádja)

19.00 tápszer (70 ml)

Más folyadékot alig iszik, ma pl 20 ml vízet tudtam megitatni vele.


2010. máj. 29. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így. Pontosan mi a kérdésed? Annyit tennék hozzá, hogy nálunk a tejbegrízt 8 hónapos kornál előbb nem javasolják. Inkább tejpépet próbálj.
2010. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Bocs offolok:

En is kulfoldon elek. Milyen grizt adsz a babadnak??

2010. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

alma után probálkozhatsz az őszibarackkal, sütőtökkel, sárgabarackkal,

ha már sikerül a főzelékes étkezést kiváltanod (kb. egy hónap) akkor már lehet a húsisakkal is próbálkozni

nekem a tejpép/tejbedara pépekre azt mondta a védőnéni, hogy max. heti 2 alkalommal, inkább desszertként adjam a picurnak, mert a magas szénhidrát tartalma miatt eléggé hizlal (bár nekem a kislányom kis pufi husi, 68 cm és 7,5 kg)

minden étkezés után megkínálom vizzel vagy teával, és mindig a keze ügyében is hagyok egyet amikor játszik (kiszolgálja magát a füles itatóval)

2010. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhasz neki rendes tejbegrízt. Németországban és Ausztriában is azt kapnak a babák,és Magyarországon is sok anyuka ad a babájának.
2010. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosan Brei-nak hívjak-gondoltam az a gríz magyarul, de olyat adok neki ami 4 hós kortól van, gluténmenteset.

A kevés folyadék miatt aggódok, mert nincs sok tejem. most 68 cm és 7 kg. Bár nagyon vidám baba én mégis mindig aggódok, hogy szomjas! Sajnos a répát utálja, az üveges babykajákat is. nem tudom, hogy mi legyen a következő lépés, mert az almát imádja és a grízt. Édesszájú... Naponta vagy 20x kínálom vízzel, mégse iszik

2010. máj. 29. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
en aptamil milchbrei-t adok, szereti. a 4 hosnak valosit probaltuk ki eddig, de a hippesek is jok allitolag. 5 hos a babam.
2010. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a kasa (a brei) :)

Ha 4 hosnak valo es 6 hos a babad akkor lehet adni :)

Oszibarackot probaltad mar?

2010. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!