Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta hozzátáplálok kemény a...

Mióta hozzátáplálok kemény a kaki. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
6 hónapos, 1 hónapja kap pürét, már 2 étkezéskor is adok neki, és próbálok szilvát, barackot adni neki. Semelyiktől nem lesz lazább, és eléggé kínlódik.De minden nap van, csak nehezen nyomja ki, és elég keménynek tűnik...Mit csináljak? Ez normális?
2011. márc. 27. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így reagál az emésztése az új kajákra.Ami egyébként érdekes,mert hozzátápláláskor pont h lazábbnak kellene lennie a székletnek.Az alma,krumpli,banán hasfogó.Miket adsz neki?Adjál neki magában csak barackot,az tuti nem fogja meg neki.
2011. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őszi és sárgabarack, szilva lazító. adj többet ezekből, lehetőleg ne valamivel keverve hanem önmagában.
2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amit előttem leírtak és itasd, adhatsz neki pár napig teát :)
2011. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
alma, barack, szilva, sárgarépa, krumpli, sütőtök.A krumplival óvatos vagyok, meg az almával.Inni sajnos nem nagyon szeret, de azért próbálkozom...
2011. márc. 27. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém az almától bogyózott
2011. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma. Nekünk anno attól oldódott meg, hogy egy bébiételnyi adag főzelékhez elkezdtem neki 1 teáskanál olajat is tenni, meg elkezdtem adni a zöldféléket, szép sorban (cukkini, saláta, sóska, spenót). Ettől hamar rendeződött a dolog.
2011. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!