Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Berettyóújfaluban vagy környék...

Berettyóújfaluban vagy környéken (Artand, Keresztes) hol tudnék szoptatós párnát venni? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

REndelj a neten:

www.teszvesz.hu

www.vatera.hu

Ezek aukciós oldalak, regisztrálni kell, és licitálhatsz. VAnnak használt és új termékek is.

De biztos találsz a neten olyan boltot is, ahol rendesen, új terméket tudsz rendelni. Keress a google-ban.

2008. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felesleges szerintem. 21 honapig szoptattam, nem volt.

Nagyon sok am a felesleges dolog a boltokban, jo kis uzletet csinalnak a baba dolgokbol.

2008. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem terhesen is használtam, és most is. Bár már sajna nem tudok szoptatni, de nagyon nehezen büfizik, viszont erre rátudom tenni biztonságosan pihizni 45 fokban, és nem dölöngél oldalra, nem fúrodik be a kispárna közé amivel kitámasztanám. Szóval én csak javasolni tudom. 10 hetes babó anyukája
2008. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!