Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szeretnék kérni...

Anyukák! Szeretnék kérni tanácsot, hogy szoptatós anyukának milyen legyen az étrendje? /néhány ötlet/

Figyelt kérdés
Annyi mindent mondanak a védőnők, hogy ezt sem ehetek meg azt sem, de hát akkor mit egyek, amitől nem fáj a babám pocija. Most,hogy alig eszem valamit, igy is ugyanúgy kapja a hasfájás ellenit,mert gyakran sirdogál vagy nyöszörög.
2011. szept. 30. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen kerüld a puffasztó zöldségeket, a sok tejterméket. Én pl. kakaót sem ihattam, mert attól is fájt a pocija. Visszagondolva 3 hónapos koráig alig ettem valamit. Próbáltam azt a 4-5 fajta ételt variálva.
2011. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En azt tudom csak leirni mit nem hettem:Käposzta, bab, lencse, fokhagyma, körte, narancs, alma, karfiol amik ugy hirtelen eszembe jutottak!En sok kifött tesztät ettem!
2011. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tészta, krumpli, rizs, hús, alma, répa, kevés szőlő héj nélkül, tejtermékek. Nekem nagyjából ennyi.

A "sírdogál és nyöszörög" az nagyon nem ok a hasfájás elleni akármire, ha a hasa fáj, teljes erőből, vörös fejjel, megfeszített testtel ordít a baba, akárhogy ringatod-cipeled. Ha csend is lesz pár másodpercre, akkor egyszer csak hirtelen megint rázendít.

2011. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!