Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok...

Milyen pelenkát használtok éjjelre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 16 hós, 10,5kg-os "kisbaba". :)


A problémám, hogy az elmúlt hetekben minden reggel teljes ruhacserével (rosszabb esetben lepedőcserével is) kezdünk, mert a pelus nem fogja fel az éjjeli "termést" pisiből. Nagyon jó alvó, este 10-től reggel 10-ig alszik, és elég szépen iszik (reggel és este 2,5 -2,5 dl tejital, emellett nap közben 4-5 dl víz).


Elég régóta a LIDL saját márkás pelenkáját használjuk (toujours), szeretjük, nincs vele semmi gond, de úgy látszik, hogy ehhez már kevés. Nem csodálom egyébként, hisz 12 óra pisimennyiségét kéne magába szívnia...


Gondoltam arra, hogy esetleg veszek eggyel nagyobbat is, és éjjelre azt kap (perpill 4-est használunk, ami 7-18 kg; az 5-ös 11-25 kg), de nem tudom...


Nektek mi vált be?



2017. okt. 26. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Libero vált be nálunk. Nekem is alszik a fiam éjjel 11-12 órát, de amikor megébredt néha se cseréltem pelenkát, nem emlékszem hogy lett-e volna baleset max amíg evett éjszaka. Most 2 éves.
2017. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi pamperst használtunk 1 hónappal ezelőttig,most 2 és fél éves a fiam.

Sajnos sokszor volt hogy átázott reggelre.

Rengeteg vizet iszik a fiam,kb 1-1,5 litert naponta.

Vágta a csípőjénél még a nagyobb méret is,igy váltottunk DM 5-ös pelusra és nagyon meglepett hogy mennyire jó nedvszívó.

Sokkal jobb, mint a pampers!

A pampersből kellett napi 8,ebből elég max 5 darab.

Mióta használjuk még nem ébredt a gyerek átázott pelussal!

2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Pampers premium care kezdettol fogva. 👌🏻
2017. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ment a zöld mindenkinek.

A Liberoról már hallottam jókat, és itt is többen írtátok, úgyhogy első körben szerintem kipróbáljuk azt. Aztán reméljük a legjobbakat. :)

2017. okt. 26. 20:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokáig pampers baby dry-t és premium protection-t használtunk, de pár hónapja azt vettem észre, hogy mintha rosszabb lenne a nedvszívóképessége és gyakrabban ébredt átázva pedig nem iszik többet és max 10 órát alszik. Most így inkább sima dm-eset veszek (5 és éjszakára 5+) és bevált. Még az aldis is egész jó de a lidl-set konkrétan kidobtam, annyira nem volt jó.
2017. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi liberot használtunk szinte az elejétől. De 4-es merettol úgy csináltuk, hogy éjjelre eggyel nagyobbat adtunk rá.
2017. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Libero 6
2017. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
SZiasztok, mi Sleepy sensitive-t használunk. Nagyon jól bírta az egész estét, úgy is, hogy sokat ivott a kicsi elalvás előtt.
2017. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!