Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy nem erre vannak az...

Tudom hogy nem erre vannak az uh vizsgálatok de?

Figyelt kérdés

Ha kérem a dokit és valszeg latta is h mi a neme. Akkor miért nem hajlandó megmondani? Ez mért fáj neki?

Szinte leorditott h megkerdeztem aztan a folyosón mondta az aszisztens h ez az orvos sosem mondja meg ne vegyem magamra..

De én nem értem h az orvosok egy része miért nem szereti megmondani? Vajon mi a baj azzal hogy hat hónapos terhesen már szeretnénk a nemével tisztában lenni?

Persze aztan az aszisztens megsúgta h nagyon kisfiú gyanús , mert látta a monitort de szerinte inkább menjek el egy magánorvoshot vagy 4D re!

A 4D valóban megérné szerintetek? Volt innen valaki?:)


2017. okt. 27. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már tévedett egyszer, és nem akarja, hogy az ő fejét ordítsák le a szülők, ha mégse jót mond.
2017. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, az ultrahang nem erre való. Arra ott a a babamozi. Vagy magándoki is megmondja. Gondolom sztkba jársz, ott nem kötelességük.
2017. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem sztkba jarok hanem magánba,csak betegszabadságon van november másodikáig az orvosom ,mert műtötték!:/
2017. okt. 27. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek egyet h arra ott a babamozi. Normalis orvos azért sztem megmondja simán ha tudja
2017. okt. 27. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, normális orvos megmondja, ez pont egy bunkó ezek szerint. Nem kötelessége, de ez most tényleg mennyiből áll? Azt hiszi, ettől valaki... a 4D amúgy nagyon megéri, mi voltunk kétszer is, elsőre pont a neme miatt, egyből megmondták :)
2017. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, jó nagy bunkót fogtál ki. Ráadásul magát helyen. Mi nagyon hamar megtudtuk a nemét, utána minden alkalommal azzal kezdte a doki az uh-t, h még mindig fiú, vagyis megnézte.
2017. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat ja, de nemtudtam mit csinalni ő helyettesíti az én dokimat es ajanlotta is az orvosom h hozza menjek addig amíg o nincs. Hát soha tobbe..:/


Tudom én h nem erre vannak az uh vizsgalatok de mibe fáj neki megmondani.

15 ezerért sztem illene. Ja és képet se adott pedig saját orvosom szokott. Ez meg azt mondta nem tartozik a vizsgalat részéhez és 1000Ft/kép?!?!?!!

2017. okt. 27. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy tapló paraszt ember. Az ultrahang erre IS való. A gyerek neme nem csak a szülők passziója, az orvosnak nem csak három dolgot kéne megméregetni a gyereken, hanem megnézni azt, hogy mindene rendben van-e, ebben az is benne van, hogy a genitáliák szabályosak-e. Legalábbis mondjuk egy 20 hetes nagy UH-n. Ha meg azt megnézi, akkor nyilván látnia kell, hogy mi az és nem szakad ki a nyelve, ha megmondja.


Egyszerűen felháborító, hogy fizetős drága vizsgálatokra kell menni, ha az ember azt akarja, hogy tényleg megnézzenek azon a gyereken mindent, hogy normálisan fejlődik-e ne csak annyit, hogy van neki keze-lába..

2017. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez ráadásul magánrendelésen történt? Na ott meg aztán olyan ember, aki nem defektes végképp nem viselkedik így és megnézi, amit kértél..
2017. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most volt idom feljonni, bocsi.

Igen egyetertek veled !!

A sajat dokim bocsánatot kért, azt mondta sosem volt panasz a helyettesére de most mikor én mentem ket paciensel is bunko volt.

Tnap vtam ujra es sajnos nem tudtuk megkukkolni. Azt mondta mintha vmit latott vna de majd legkozelebb. 25 percig uhzott aztan mondta h hagyjuk ne kinozzuk. Sehogy se akart abból a bugyuta helyzetből kimozdulni. Olyan idétlenül feküdt a drágám. :)

2017. nov. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!