Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának érdemes még...

4 hónapos babának érdemes még játszószőnyeget venni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia az én kisányom még akkor is szerette, mikor már kúszott. Szerintem érdemes venni, főleg, ha akartok majd kistesót is később.

Ha elfogadsz egy tanácsot: a legcsicsásabb, legszínesebb fajtát vegyétek. Nekünk olyan volt, ajándékba kaptuk: lila, zöld, narancs... a hajamat téptem aszínétől, de a babám imádta. Elmentünk egyszer vendégségbe, ahol gyönyörű pasztell színű szőnyeg volt. Le se tojták a babák, se az enyém, se a házigazda :)

2010. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém meg 5-6 hósan unta meg, igaz pasztell-színű... amúgy én is a csicsás párti vagyok, a gyermekem kisfiú, de még most, 1,5 évesen is a rikító, feltűnő színű játékokat részesíti előnyben.
2010. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőven érdemes, és valóban a lehető legszinesebbet válaszd ki! Mi is kaptunk egyet, pasztellszinüt, pihe-puha báránykásat, na 3 hónapos korában abban aludt napközben, úgy hogy levettem róla a játszóhidat. Gondolhatod mennyire érdekelhette:) Elmentem vettem egy olcsót de színeset, minden zörög-dudál rajta, na ezt úgy imádja, hogy amikor leveszem róla, már reklamál hogy tegyem vissza:) 5 és fél hónapos.
2010. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 4 honapos lesz par nap mulva es imadja. En 10 hetes kora ota hasznalom. A mienk is borzaszto szinu (szamomra) de a kisfiam oda van erte.
2010. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém 5 hónapig használta, utána állandóan leforgott róla, már nem érdekelte onnan.
2010. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!