Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrspray-t szabad használni...

Orrspray-t szabad használni szoptatás alatt? Árt a babának?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad, de a betegtajekoztato pont az ilyen kerdesekre van.
2017. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyet, van olyan, amit szabad.
2017. okt. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tengervizes sz*rt se ér :/ Nasivint vagy rhinospray plust használok.Olvastam hogy a tej mennyiségét befolyásolja,nekem ezzel nincs gondom szerencsére,de azt sehol nem írjak , a TÁJÉKOZTATÓBAN sem kedves 1es válaszoló hogy a babára van e valamilyen káros hatással.Neten sem találok erre vonatkozóan semmit,ezért kérdeztem itt hátha valaki tud konkrétat.
2017. okt. 30. 07:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd a patikust, az orvost, azt, aki ért hozzá.
2017. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon sokszor rhinospray-vel maradtam életben körülbelül, terhesen és 1 év szoptatás alatt is, szóval utánajártam :) de nem, annyira kis mennyiségű hatóanyag van benne, hogy tényleg csak helyileg hat, nem szívódik fel belőle hatóanyag, vagy elenyésző mennyiségű. Használd csak!
2017. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös válaszoló!Tehesség alatt én is használtam ,de a gyerekeknek valo nasivint,most már viszont nem hat.Szülés után sokat javult,de éjszakára kellett fujnom,most viszont nagyon durva nem értem mitől :/ enni inni nem tudok,aludni sem ha nem orrsprayzek,a beszédem olyan szinten érthetetlen hogy elképesztő.Viszont nagyon aggaszt hogy nem lesz e baja a fiamnak tőle,3hónapos csak,nem akarom abbahagyni a szoptatást még.
2017. okt. 30. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lett az orrod orrspray függő? Elég gyakori jelenség,hogy hosszú vagy gyakori használat után már folyamatosan dugul az orr.
2017. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető,eszembe jutott már nekem is.De hogy tudnék leszokni róla anélkül hogy ne fulladjak meg?
2017. okt. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!