Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás + Prevenar...

15 hónapos oltás + Prevenar együtt?

Figyelt kérdés
Holnap kapja a kicsim mindkettőt :-(((, van tapasztalatotok így együtt a két oltással?
2010. máj. 30. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom lebetegedett kb. 10 nappal azután, hogy ezeket együtt megkapta. Láz, nátha, köhögés, piros torok. De semmi sem bizonyítja, hogy ezért. Max. abban lehet némi igazság, hogy legyengíti kicsit a szervezetet, és könnyebben bejut valami vírus.
2010. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt semmi. Ha eddig a babádnak nem okoztak gondot az oltások, akkor valszeg ez sem fog. Babája válogatja.
2010. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsénk volt, egyik oltással sem volt soha baja a fiunknak, ennél talán egy kicsit nyűgösebb volt az átlagnál, de se láza, se egyéb problémája nem volt. : )
2010. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is együtt kaptuk.Elötte egyiktöl se lett lázas,ettöl rá egy hétre igen.Magas,makacs láz.
2010. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 30. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 2 hónappal ezelőtt volt a 2 oltás egyszerre,és születésétől kezdve egyszer sem lázasodott be szerencsére. :) Most lesz másfél éves.
2010. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig együtt kapjuk a prevenart a masikkal, belazasodik, de szerintem az ö szervezete igy reagal. kb fel ora a kupnak mire lehuzza a lazat utana minden ok. Egyedül a rota-t birta minden mellekhatas nelkül.
2010. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem júliusban fogja kapni a lányom, de én is rettegek, mert a 2 hónapos oltás után, ami szintén kötelező+prevenar volt, belázasodott. Utána külön kapta a következőt, akkor csak hőemelkedése volt. Most megint együtt lesz, ráadásul a 15 hónaposról mindenhol azt olvasom, hogy belázasodnak tőle. Azt hiszem tárgyalok a doktornővel, hogy külön legyen a kettő.
2010. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok, ez igaz, ha a babádnak más oltásoknál sem volt semmi baja, talán most sem lesz. Kislányom minden más oltásnál is belázasodott, úgyhogy számítottam rá.
2010. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Túl vagyunk rajta, reménykedem, hogy megússzuk!
2010. máj. 31. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!