Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás + Prevenar...

15 hónapos oltás + Prevenar együtt?

Figyelt kérdés
Holnap kapja a kicsim mindkettőt :-(((, van tapasztalatotok így együtt a két oltással?
2010. máj. 30. 15:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálunk eddig egyik sem viselte meg az előzőnél volt egy kicsi hőemelkedés akkor este. De most... hétfőn kapta este 9kor 37,7-el (levonás után) indított, kapott panadolt de 11kor már ment a kúp mert nem ment le. kedden du. 4ig megint 37,7 kúp, ami lehúzta elég gyorsan. Esti fürdés előtt már 37,5 volt utána 37,1, nem adtam kúpot. Ma de. viszont már 37,9ig ment de nem adtam kúpot gondoltam dolgozzon a szervezete hátha előbb láztalan lesz. Este most 37,1 volt. Ja, és mától folyik az orra. Ha most ez van mi lesz a 18 hónaposnál??? Hozzáteszem, hogy nekünk azt mondta a védőnőnk, hogy nem jellemző hogy lázas lesz, eléggé betojtam este 9kor mert Veni amúgy eddig nem volt lázas soha.
2012. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!