Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üzenetet kaptam a pneumococcus...

Üzenetet kaptam a pneumococcus ellen védőoltásról. Igaz lehet az alábbi üzenet? Tapasztalta már valaki?

Figyelt kérdés

Az alábbi üzenetet kaptam:


Kedves kisgyerekes anyukák!

A kisfiammal orvosnál voltunk, mert beteg lett. Akkor mondta az orvosunk, hogy a pneumococcus elleni védőoltás ingyenes ugyan, de csak akkor, ha az anyuka egy formanyomtatványt kitöltve külön kéri ezt. Közben az orvosunk elmondta, hogy felháborító módon ezt a dolgot nem reklámozhatják, sőt letiltották a reklámokat mindenhol, mivel aki nem tud róla, és nem igényli, annak nem fizeti ki az állam, az amúgy 17 ezer forintos oltást. Szóval fogjunk össze, terjesszétek, tegyétek ki az üzifalra, mondjátok el egymásnak kedves anyukák!


2008. okt. 23. 01:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

még valamit a higanyos cikkről!


Az egy német cikk-nem magyarországon működik..akkor olvasáttok el mi van indiában és enni sem adjatok a babátoknak!

Nyugodtan lepontozhattok, csak egy esetleges agyhártyagyulladásn ne következzen be, amivel ez megelőzhető lenne...

Magyarországra az oltóanyagok a magyar orvosok ellenőrzésével kerülnek be..az a cikk pedig lehet hogy csak egy olyan oltásra vonatkozik, ami a malária ellen van, de higany akkor sem lehet benne..

Ki írta ezt a cikket.

Anyukák!!

Túl sokat olvasgattok ilyeneket, akár én is írhatok egy linket egy ilyen oldalra és akkor azt is elhiszitek.

Szóval az oltóanyag nem olyan simán kerül be magyarországra..az autista gyermek pedig úgy születik..nem utána kapja meg a bajt!--valakinél később jön ki, de az egy rendellenesség..oltást pedig nem kap egy magzat.

2008. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen hihetetlen, de úgy gondolom hogy az orvosok jobban tudnak ezügyben gondolkodni, mint itt bárki.
2008. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor végre eldölt,hogy 2 év alatt minden gyerek ingyen kapja meg az én védőnőm végigjárta a körzetet és minden anyukához elvitte a nyilatkozatot.Aki be akarja adatni aláírta az igénylést.Most már csak arra kell várni,hogy küldjenek még oltóanyagot.
2008. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A médiában is lehetett erről hallani, valamint nálunk a védőnő és a doktornő is tájékoztatta a kismamákat. Jeleztük szóban az igényünket és miután meglett az oltóanyag egy nyilatkozat aláírása után megkapta a babám.
2008. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszi a valaszokat! Akkor ez ilyen rémhír dolog volt!!

megnyugodtam!

(igazsag szerint én egyaltalan nem nezek tvt, ugyhogy fogalmam sem volt róla)

2008. okt. 23. 17:30
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egyből mondta a dokinő hogy ki kell tölteni egy papirt és kész ,következő alkalommal mikor mentünk már meg is kaptuk az első oltást!!
2008. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!