Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam h fiu vagy lany?

Honnan tudjam h fiu vagy lany?

Figyelt kérdés

honnan tudjam h fiu vagy lany? 10hetes vagyok

szoktam sokszor kivanni a paradicsomot sosan .. az fiura vall..

de most 1 2 hete az edeset edesseg fozelek..



2017. nov. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Majd megmondják ultrahangon.
2017. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy mit kívánsz semmit sem jelent. Nekem ikreket kéne várni ha erre alapoznék mert az édeset és a savanyút a sósat egyformán kívánom 

37+3 hetes kismama aki kisfiút vár 

2017. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Sehonnan, se a pocakod formajabol, sem abbol, hogy mit kívánsz, sem abbol, hogy mennyire vagy rosszul. Majd ultrahangon megmondja az orvos.
2017. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ultrahangon megtudod, ha már elég nagy lesz és úgy helyezkedik... Jesszus. :D
2017. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Én nem hiszek az ilyenekben.

Figyelj, egy fiam és egy lányom volt, az édeset kívántam mindkettővel és ugyanúgy hánytam mindkettővel.

A pocakom formája alapján 2 fiamnak kellene lennie.

A kínai naptár is baromság, ott a fiamat lánynak mutatta.

Mindezeket csak azért próbáltam ki, hogy bebizonyítsam az elméletem, miszerint minden ilyen babona hülyeség.

2017. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Majd ő eldönti, hogy fiú vagy lány, jó? Ne skatulyázd be. Viccet félretéve legkésőbb ha megszületik megtudod :) Én mindhárom terhességem alatt zabáltam minden édeset amit csak találtam, 2 fiam és 1 lányom van.
2017. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En meg az ultrahangnál is lehangolobb leszek:

Megszületik, megmondjak. Ugyanis.. Nekem akkor derült ki.. szóval...

2017. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még UH-n, de csak a 34. hetin. :D
2017. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Sziiia 2.-3. Honapban csak a paradicsomot tudtam lekuzdeni ..🙂 aztan jottek a fozelekek tomkelege 2 hetig de savanyubbnal savanyubb fozelek legyen... ma mar a csoki kivetelevel varmit megennek . 100% kislany🍼❤ 20hkm
2017. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2-es, nővéremnek ikrei vannak: 2 lány, és együtt ette a hagymás-tejfölös chipset a barackos Boci csokival...


Kérdező: sehonnan. Erre nem lehet alapozni, ez babona. AMi vagy bejön, vagy nem. Majd a doki megmondja. Ha szerencséd van, néhány hét múlva (nekem 14. héten már látták), vagy szüléskor kiderül (ismerőséknek most született fiuk, végig lányt mondtak nekik...)

2017. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!