Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen volt a gyermek...

Anyukák! Milyen volt a gyermekkorotok és mit fogtok másként csinálni saját gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt túl jó.

Először is nem tervezek válni. :o)


Ami számomra a legfontosabb: feltétel nélkül szeretem a gyermekeimet, és nem azért mert teljesítenek ezt-vagy azt. Talán ez a legnagyobb különbség.

2010. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem gyönyörű, igazi gyerekkorom volt, imádom a szüleimet.

1 lányom van, amit tuti másképp fogok csinálni vele az amikor majd kamaszodik, sokkal lazábban fogom kezelni a női dolgokat és a szex kérdését. Velem ezekről nem beszéltek, én máshogy fogom csinálni mert hiányzott.

2010. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha ilyen is olyan is. Ha a nagyszüleimre gondolok, a keresztszüleimre, unokatestvéreimre, nagyon klassz. Ha arra, hogy Anyu bepánikolt és hozzáment egy emberhez aki a 4 évvel idősebb gonosz lányát hozta magával...akkor kevésbé.

Én sem tervezem a válást. Ha mégis, soha nem zárom össze a sajátomat egy velejéig gonosz teremtménnyel, nem tervezek dohányozni, ha tehetséges a gyermekem de látom, hogy fél nem tolom fel a színpadra egészen addig amíg beteg nem lesz....imádom az Anyámat. Aki évek során belátta mekkora barom volt sokszor de én is megértettem, hogy nekem adatott meg ami neki nem és rajtam keresztül próbálta kiélni a népszerűseget. Nekem ez nem volt jó.

19 hetes kismama vagyok én csak egy egészséges, boldog, okos, szép gyermeket aztán majd felnőttet szerenék az én kicsimből.

2010. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sosem játszottak velem

Sosem világosítottak fel

Apám verte anyut alkalmanként + lelkileg terrorizálta

Nagyapám vert engem, csak mert nem voltam neki szimpi ( ő mondta)

Apám nem engedte,hogy legyen barátom, konzerv volt a javából

Mindent megadtak anyagilag de apám érzelmileg le sem tojt, most akarja bepótolni...csak kár,hogy em fogja fel,hogy már késő



mit fogok másképp?mindent !!!

2010. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó gyerekkorom volt, remélem, hogy hasonló jót tudok én is adni.

Ami nekem hiányzott egyedül, egy testvér volt. Nálunk már ketten vannak a lányok, úgyhogy ezen a téren nem lesz hiányérzetük. :)

2010. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem telepszek rá a gyerekemre és hagyom dönteni, és mindig kíváncsi leszek mit miért csinál és hogy gondol és nem csak a saját igazamat hajtogatom nem figyelve másra. És soha, de soha nem hagyom, hogy távol kerüljön tőlem.
2010. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
14:39-es vagyok. Ebből gondolom kiderült, hogy milyen volt. Ma már nem beszélünk egymással és nem is szeretném, ha ez megváltozna. Ja és hozzátenném: soha nem hiszem azt, hogy pénzért bármi megvehető (mert ők azt hiszik).
2010. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 14:39-es írta.

Nekem is nagyon jó gyerekkorom volt, de a testvér így 30 évesen is hiányzik! 10 éve tudom, hogy nekem 2 gyerekem lesz. Tettem is érte :)) Két fiam van :)

2010. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó gyerekkorom volt, de apám tevékenyen nem vett részt benne. Kiegyensúlyozott, boldog család, de nem foglalkozott velünk. A párom szerintem viszont jó apa lesz, és ez fontos. A másik, hogy nem mutatták meg gyerekként, milyen fontos a sport, ezt másképpen fogom csinálni. És próbálok mindig őszintén lazán megbeszélni mindent, hogy minél több témáról tudjon velem a gyerek beszélgetni.
2010. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Szép gyerekkorom volt, jó testvéri viszonyban nevelkedtem és a szüleimmel is jó a kapcsolatom. Mindent megkaptam, amit tudtak adni és amire szükségem volt. Sok jó példát hoztam magammal, de én igyekezni fogok kicsit kevésbé aggodalmaskodó lenni, mint anyukám, mert ő sokszor túlzásokba esett.
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!