Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mennyi ideig elég egy 400...

Kb. mennyi ideig elég egy 400 grammos Sudocrem?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Használati szokásoktól is függ, de nálunk a 125gr-os is hosszú hónapokig elég volt.

Legalább 1 évig, de mi nem kentük állandóan, csak ha piros volt a feneke a fogzástól. Plusz mi is használtuk.

2017. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagyobb?

Nem tudom hány grammos a miénk, de majdnem 1 évig elég egy tubus olyan kevés kell belőle. Bár én csak akkor használom ha kipirosodik a popsija, nem minden kaki után.

2017. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez a legnagyobb. Még nincs meg a baba, de van 2 db, nem tudom, tartogassam-e mindkettőt vagy eladjam az egyiket. Én sem feltétlen szeretném állandó jelleggel használni, de ugye ezt még nem tudom, mennyire lesz érzékeny a popsija.

Köszi a válaszokat! :)

2017. nov. 11. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig le nem jar :D hatalmas adag, en egy kis adag Penaten-kremet hasznalok, ami mintakent volt asszem benne egy babavaros csomagban, es meg mindig rengeteg van benne, de mi is csak akkor kenjuk vele, ha piros a feneke.
2017. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 20 honapos a gyerekem.
2017. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én csak akkor használom ha kiütéses, alapvetően a gyógyszertárit használjuk amit a doki felírt...én kaptam mindkét szülésemnél ilyen mini termékmintákat azóta se fogytak el :D gőzöm sincs mihez kezdenék egy nagy tégellyel, nem hogy kettővel :)

a baba valszeg örökli a bőr típusod...ha érzékeny vagy, könnyen kipattogzol, fehér bőrű stb lehet hogy el fog fogyni egy nagy tégely....kettő szerintem még akkor se...

2017. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú,nekem nagyon fura, amit írtok. Mintákkal elvagytok? Most 3 hónapos a babám. Egyszer lelökte a krémet a lábával, kb 50g ki is borult, így 1-2 héten belül elfogy nekem ez a kiszerelés. Amikor vékonyabban kenem be, már egyből vörös a popsija, úgyhogy nem spórolok vele.
2017. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Akkor várok, amíg megszületik, aztán majd látom, mi legyen.

Tudom, hogy tökéletes a gyógyszertári, de kb. 10 éve Sudocrem mániás vagyok, imádom az illatát is, meg minden vacakra ezt kenem, ha van valami bibi magamon és nagyon gyorsan elmúlik tőle. Így szeretném a kislányunknál is ezt használni.

Egyébként a barátnőm hozta Angliából, ott nagyon jó áron van, nem annyi az ára, mint itthon. :)

2017. nov. 11. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a pici 60 grammos is hónapokig elég. Meg merném kockáztatni, hogy egy 400 grammos szobatisztaságig is kitart.. kevés kell belőle és napi 3-5 alkalommal szabad csak kenni, akkor is, ha eleinte 10x is pelenkázod. De én nem szoktam ennyit se, kb 2.. igaz már jóval nagyobb a gyerekem.
2017. nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. nov. 14. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!