Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-két év körüli gyerkőcöd...

Másfél-két év körüli gyerkőcöd miből, hogyan iszik? Poharat mennyire tudja használni, tud már akár egyedül is inni belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csőrösből teljesen egyedül iszik,veszi el és rakja vissza a polcra már kb.3-4 hónapja.Szívószállal 1 évesen megtanítottam inni.Ha segítesz neki,pohárból is tud.18 hónapos múlt picivel.
2010. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém két hét múlva lesz két éves. Másfél éves koráig csak cumisüvegből volt hajlandó inni, aztán váratlanul rákapott a pohárra. A csőröspohár soha nem jött be neki igazán, most az utóbbi 1-2 hónapban már hajlandó séta közben vagy autóban abból inni, egyébként viszont önállóan iszik pohárból.
2010. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos,szépen iszik pohárból de egyedül még nem,mert magára borítja agy fogni kell neki,és visszatartani.a cumisüveget már csak az esti és a reggeli tápszerhez kapja,bár előfordul hogy előkapja a cumisüveget a szekrényből és szopizza,ilyenkor azért adok neki cumisüvegből is vizet.csőrös poharat használt,de ugyanakkor amikor a poharat is elkezdte,így inkább a pohár mellett döntöttem.
2010. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos kisfiam már szépen iszik egyedül pohárból, elveszi és vissza is teszi a szekrényre. Csőrösből nem ivott sose, pedig 5 félét is vettem neki, meg szívószállal is szépen iszik egyedül, ha meg megyünk valahová akkor a kubut issza ami olyan kulacsszerű üvegben van, hogy ne borítsa magára mondjuk a kocsi menet közben se.
2010. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos kisfiam már szépen iszik egyedül pohárból, elveszi és vissza is teszi a szekrényre. Csőrösből nem ivott sose, pedig 5 félét is vettem neki, meg szívószállal is szépen iszik egyedül, ha meg megyünk valahová akkor a kubut issza ami olyan kulacsszerű üvegben van, hogy ne borítsa magára mondjuk a kocsiban menet közben se.
2010. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 eves a fiam, de egy eves koratol egyedül iszik poharbol(akkor meg segitseggel, de 1,5 eves korara mar teljesen egyedül tisztan tudott poharbol inni) Tud mar nagyon regota üvegböl(kb1,5evesen) es szivoszallal(kb7 honaposan)is inni, babaüvegböl(sportkupakos kb 8hosan)
2010. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!