Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik este olyan...

Anyukák! Akik este olyan sokáig ébren vagytok (a kérdések és válaszok időpontjai alapján) reggel hogy bírtok felkelni?

Figyelt kérdés
Én fél 11-kor fekszem és a fiam 6 körül ébredezik(a férjem akkor megy dolgozni),de alig bírok felkelni.Meg ez a mindennapos mókuskerék...
2010. máj. 31. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek 9-kor kelnek...
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok felkelni és csakis magam okolhatom minden reggel, amikor kissé nehezebben megy.

Sokáig fenn vagyok, pedig a 13 hós kislányunk már kb. 20:00-kor alszik.

Reggel 7:30-ig alszik, de többször van mostanában, hogy éjjel ébred.

Szóval...mindig megfogadom reggelente, hogy korán lefekszem, de aztán nem így történik. :)

2010. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony a gyerekek elalvása után élvezem a csendet, néha éjfélig is. Reggel fél hatkor kelek, hogy elkészítsem őket iskolába. Néha nehéz felkelni, félig csukott szemmel botorkálok a kávéfőzőig. Viszont kell az a néhány óra csönd, csak magamra. Hétvégén kicsit tovább alhatok, legkisebb csemetém hét óráig alszik. Néha úgy érzem, bármit megadnék egy kiadós alvásért.Már tíz éve tart ez a mókuskerék. A család szülinapomra meg lepett azzal, hogy addig alhattam amíg akartam.
2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában 9-kor alszik el a kisfiam. Mi a férjemmel éjfélig még fent vagyunk,van hogy tovább is, ő reggel 6:30-kor kel, persze én is ébredek vele együtt, és olyankor nem tudok visszaaludni, már hozzászoktam a kevés alváshoz. Ja, kisfiam éjjel is még 1x kel szopizni, reggel 7-8 között ébred. Egyébként már többször is megfogadtuk hogy legkésőbb 22:30-kor ágyba kerülünk, de nem bírtuk betartani.
2010. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nehezen. Tegnap éjjel pl. 1-ig tanultam, a manó éjszaka 2-szer is megébredt (vagy magamtól ébredtem, ezt nem tudom, kómás voltam), reggel 6.30-kor kukorékolt, utána az istennek sem akart visszaaludni. 10-re vizsgázni mentem, a kicsi 9-kor aludt vissza, mire a váltás (anyósom) megérkezett. Szóval ma úthenger-feelingem van...:S

Egyébként csak magunknak köszönhetjük, amiért későn fekszünk le. Okai:

- éjjel szexet nézünk a tévében, meg jókat szexelünk

- nálunk Romániában minden műsor 1 órával később kezdődik, mint nálatok, így a filmek is később érnek véget

- sokszor olyan fáradtak vagyunk, hogy csak ülünk az ágy szélén és azon filózunk, hogy meg kéne vetni.

De ha nem vizsgázok vagy nem megyek órára, akkor reggel, ha eszik a pici, vele vissza szoktam aludni, van, hogy 10 óráig is szundizunk.

2010. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehezen de nincs más választás, 8-kor már alszik, napközben meg pörög és max: 40 percet alszik, így ilyenkor jut idő magamra. Reggel olyan 8 körül ébred és éjjel 1x vagy 2x, most 10 és fél hónapos
2010. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!