Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel ide kukkantotok...

Minden reggel ide kukkantotok Ti is a kérdések és válaszok miatt? Amióta kisbabát várunk szinte függő lettem az oldalon.

Figyelt kérdés
Annyi hasznos dolgot lehet itt olvasni.Ma reggel is ha jól látom már vagyunk egy páran.
2009. jún. 19. 07:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szóval jó reggelt Kedves Kismama társak..:-D
2009. jún. 19. 07:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt! Énb még a reggelimet is itt eszem meg ezt az oldalt olvasgatva.Én 22 hetes vagyok,és mióta megtundtam én is függő vagyok.Te hány hetes vagy?
2009. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt mindenkinek! Én is minden reggel itt kezdek . A reggelit most ettük meg a picikémmel a gép előtt.Sok hasznos infót kap az ember és kérdéseimre is jó válaszok jönnek .28 hetesek vagyunk és már nemtudom mikor léptem be ide először.Ha kiakarok írni egy kérdést sokszor más éppen előttem teszi így várom a válaszokat.Jó ez az oldal nagyon.Mindenkinek szép napot és boldog babavárást kívánok.
2009. jún. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
függő nem vagyok de ha a lány engedi benézek ma feltétlenül mert nagyon érdekelt egy kérdés. szép napot mindenkinek és vigyázzatok ma nagyon meleg lesz!
2009. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem elején keresgéltem a témában, amikor ráakadtam erre az oldalra. Előtte sosem jártam itt. Azóta én is gyakran nézegetem, sokszor kérdezek-válaszolok, főként terhesség témában. Mától nem dolgozom, úgyhogy mostantól még több időm lesz rá. :-)

24 hetes kismami

2009. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

31 hetes vagyok.Én is véletlenül találtam az oldalra.Szerintem is nagyon hasznos és igen bevallom itt szoktam reggelizni.:-D

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!Tényleg nagyon meleg lesz ma,úgyhogy vigyázzunk.Szép napot Nektek!

2009. jún. 19. 07:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

...hát ez nem semmi... Azt histtem, csak én vagyok ilyen.

Én is egyre többször itt reggelizem a gép előtt...

:)


34 hetes :)

2009. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

20 hetes vagyok és én is mindennapi olvasó. még a teherbe esés témakörnél találtam rá az oldalra és azóta áttértem a terhességre. sok megnyugtató választ olvasok itt, és mivel már táppénzen vagyok, időm is van rá. nektek mekkora volt a pocitok ilyen idősen?

Szép napot mindenkinek!


Csilla

2009. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggel mindenkinek.

Hát ez érdekes, mert általában én is itt reggelizem, ha itthon vagyok szinte ez az első amit megnézek a gépen.

Szinte már én is függő vagyok.Bár bevallom, néha megrémülök egy-egy kérdéstől és választól, van bennem egy kis hipohonder hajlam, tehát ha olvasok valami problémáról, akkor azt már magamon is keresem, ennyíből nem jó.

De amúgy sokszor kérdezek, és szoktak hasznos válaszok érkezni.

Mindenkinek szép napot, meleget mond mára, és további szép pocsakosodást.30 hetes km.

2009. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok:)) értem is aggódik a család annyit olvasom ezt az oldalt:)) mindig visszaolvasom a kérdéseket, válaszokat és nekem is ez az első teendőm naponta:) Kíváncsi leszek, ha pár hét múlva megszülök gondolom átnyergelek majd a szoptatás, babák oldalra is:)) persze ha időm engedi.

Mindenkinek boldogságos babavárást!

37 hetes

2009. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!