Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdések vs. Frappáns...

Hülye kérdések vs. Frappáns válaszok? Kismamák, meséljetek!

Figyelt kérdés
Tőletek milyen marhaságot kérdeztek már meg járókelők, vagy ismerősök? Esetleg van olyan idegesítő kérdés, ami többször megtalált már? :)
2011. máj. 16. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
97%

A legidegesítőbb (számomra) a "És szoptatsz még, ugye?!" kérdés, amire én azt válaszolom, hogy "sajnos már nem tudok" és erre: "pedig az anyatej a legfontosabb"

Illetve múltkor a kisfiammal orvosnál voltunk, talpig kékbe volt öltözve és egy néni megkérdezte, hogy kisfiú vagy kislány...mondtam lány...:)

2011. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
96%

A lányaimnál,talpig rózsaszínben,fülbevalóval,nyáron,sapi nélkül dettó megkérdezték,milyen nemű.

Kismamaként ami a leginkább idegesít,hogy képesek a nagy pocakom láttán megkérdezni az idegen számára is egyértelműt: kismama vagy?


Üdv:2 gyermekes,23 hetes pocakos

2011. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
97%

Én 20 éves leszek mire megszületik a pici, úgyhogy sok helyen megdöbbenéssel fogadják a hírt. Volt egy fiatal srác, aki megkérdezte tőlem amikor meglátta a pocakos képemet, hogy ez mégis hogy sikerült?

Na ezen nagyon jót nevettem. Meg is kérdeztem tőle, hogy na vajon, hogy is jöhetett össze?:)))

2011. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:

:D


Jajj, amúgy ez a szoptatás téma olyan intim. Én 32 hetes vagyok, de már többen kérdezték: "Ugye szoptatni fogod majd???" Én erre mindig: ":D Hát, igyekezni fogok!:)"

De amúgy ez olyan idegesítő! És ha nem tudok majd szoptatni? Rendesen számonkérik az emberen....ez elég durva.. :/

2011. máj. 16. 16:38
 5/87 anonim ***** válasza:
98%

Kedvenc kérdésem. "És akartátok, vagy csak úgy jött?"

Én erre azt szoktam mondani, hogy az ajtó előtt találtuk, és megtartottuk, mert tetszett. :D

2011. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDD 16:38,

ez nagyon jó!! :)

2011. máj. 16. 16:39
 7/87 anonim ***** válasza:
97%

Engem is mindig azzal zaklatnak, hogy kismama vagyok-e pedig jóó nagy pocim van. Én erre mostanában csak annyit szoktam mondani, hogy: Neem, csak dinnyét lopok a pólóm alatt! :)

Ja és azt is imádom amikor azt kérdezik, hogy mennyi van még hátra? Mintha halálos beteg lennék. Emiatt a párom is végstádiumos kismamának hív mióta a 3. trimeszterben vagyok. :)

2011. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
:D Igen, én erre azt mondom: "hát igen, már a végét járom :))"
2011. máj. 16. 16:50
 9/87 anonim ***** válasza:
97%

kb 37 hetes lehettem elég nagy pocakkal, mikor jövök haza a boltból, illetve inkább kínlódok,mert akkor már sokat keményedtem, és megállít egy lány, egyen pólóba, hogy "hello, most nyílt egy fitnesz központ a közelben, most ingyen kipróbálhatod!"nézek rá, lihegve kinyögöm, hogy most nem aktuális, erre megkérdi, "miért??" hát erre már nem tudtam mit mondani....:)

Amúgy az én fiamat is rendszeresen kislánynak nézik, pedig ennél fiúsabban már nem tudom öltöztetni:)

2011. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
100%
Árus mami a piacon: De tündér! Nem adja el? Én:De azért jöttem csak még nem találtam szabad placcot... Másik eset: 2,5 éves fiamtól kérdik a padon ülő nénik: Leszel az enyém? Az válasza: Nem leszek! Én már Anyáé vagyok,nem a tied csúnya néni! Vannak még tarsolyomban,majd ha eszembe jutnak még írok!
2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!