Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá egy éves...

Hogyan vegyem rá egy éves kisfiamat, hogy egyen főzeléket?

Figyelt kérdés
Régebben mindig megette a főzeléket, de egy-két hónapja nem hajlandó rá, csak a gyümölcsöket eszi. Tízóraira gyümölcs van, ebédre főzelék hússal, vagy sajttal, vagy túróval. Uzsonnára joghurt gyümölccsel, vagy néha krémtúró. Az uzsonnát és a tízórait mindig befalja az utolsó cseppig, de az ebédből alig pár kanállal hajlandó enni (kivéve az üveges paradicsomos halas bébiételt, azt nagyon szereti még mindig de a többit már nem pedig eddig szerette amit főztem neki meg az üvegeseket is). Még leginkább azt eszi meg, amit anyukám főz. De nem értem, eddig jó volt neki, amit én főztem és sose volt korábban finnyás. Mi történhetett? Hogyan vegyem rá, hogy egyen ebédet rendesen?
2008. okt. 23. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!