Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba székletében...

Anyatejes baba székletében vérfoszlányok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Természetesen azonnal felhívtuk és felkerestük a gyermekorvosunkat. Bevittük a székletmintát az ANTSZ-hez, szerdán lesz meg az eredmény...én addig megbolondulok.

Találkozott már valaki ezzel a problémával? A kisfiam 9-én lesz négy hónapos.


2010. máj. 31. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Tejérzékenység a legvalószínűbb!Gondolom fogyasztasz tejtermékeket!?
2010. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, tejet, sajtot, túrót, vajat.

Gondolom akkor ezekről le kell mondanom.

2010. máj. 31. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj!! Addig hagyd el valóban a tejtermékeket, én azt mondanám, hogy az ÖSSZESET és nem lesz baj! Valóban a tejérzékenységnek van ilyen tüntete.
2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, csak nem tudom, hogy mit fogok enni ezután.Szegénykém mindenre nagyon érzékeny, alig ehetek valami zöldséget a húst meg én nem bírom megenni.
2010. máj. 31. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk salmonellas volt a babánk mikor véres széklete volt:((
2010. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha más tünete nincs, akkor a tejérzékenység a legvalószínűbb. De ez is kinőhető, kisfiam 10 hós és már semmi baja sincs.
2010. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia nekünk is tejfehérje allergia okozta. ha elhagyod a tejtermékeket, és azután sem javul, akkor utána próbáld ki, hogy a rejtett tejet is elhagyod, magyarán mindennek át kell böngészni a csomagolását, és ha rajta van, hogy tejsav, savópor, tejpor stb. akkor azt se szabad enni.

Az én kislányom most lesz egy éves, nemsokára megyünk terhelésre.

2010. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tejérzékenység volt, de 7 hónapos korára kinőtte.
2010. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, utána nézek a tejmentes diétának.És persze váromaz eredményt.

Üdv.:K.

2010. máj. 31. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!