Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fiú nevek tetszenek...

Melyik fiú nevek tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Első baba, és nagy örömünkre kisfiú.:)

Mindig is azt hittem milyen egyszerű lesz majd a névválasztás, van/ volt úgy is pár kedvenc nevünk, tévedtünk.:/

Vannak nevek amik tetszenek, pl.: Olivér, Patrik, Dominik, Marcell, Zsombor, Nimród, Botond, ezeket sorolnám a listás nevek közé. De egyszerűen nem tudunk dönteni.:(

A vezetéknév Belme, (és második névként az apuka nevét is megkapná.)

Tudnátok esetleg ötleteket adni? Vagy a felsoroltak közül melyik szép szerintetek? Persze olyan neveket várok amit szívesen adnátok ti is.:)

Előre is köszönöm!:)



2017. nov. 14. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Dominik


Ábel, Ádám, Ágoston, Áron, Dániel, Ferdinánd, Ferenc, Fülöp, György, Győző, Henrik, Ignác, István, Illés, Iván, Jonatán, Krisztián, László, Lőrinc, Mihály, Miklós, Renátó, Richárd, Salamon, Sámuel, Szilveszter, Tamás, Tivadar

2017. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A vezetéknévhez a második keresztnév ismerete nélkül a kérdésben felsoroltakból az alábbiak passzolnak véleményem szerint:

Legjobban:Olivér, Botond

Kicsit kevésbé, de még okés: Zsombor

És szerintem ezek közül az Olivér passzol a legjobban. Zsomborral is még kicsit fura, és az Olivér névvel a legjobb. Viszont az nekem pl amúgy személy szerint nem tetszik, szóval akkor Botond:D

Szóval a legjobban passzolók ebből a felsorolásból az Olivér és a Botond:)

2017. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tucatnevek sajnos. Ha muszáj, akkor Olivér.
2017. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12.vagyok, felülvizsgáltam/bíráltam önmagamat; a Botonddal nem hangzik jól, egyrészt nem kellemesen alliterál, másrészt meg lehetne ilyen "elmebolond"-nak is piszkálni, szóval akkor inkább legyen Olivér, de a Két B már múltkor is zavaró volt, mert nem szóltam, mert nem olyan mértékben, de tényleg zavaró. Az alliterálós nevek sokszor nem hangzanak jól. A legritkább eset az , amikor jól hangzik, de itt nem áll fönt, hogy jól. :S
2017. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem a legszebb fiúnév a Vendel.

De ezeken kívül még nagyon tetszik az Adrián, Alex Márton, Zénó, Adonisz :)

2017. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Zsombor,Nimród,Botond nálam is listás, talán a Zsombor a legkedvesebb.


Tetszik még:

Máté

Ármin

Adrián

Hunor

Kornél

Csongor

Sebestyén

Noel

Bálint

Levente

2017. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!