Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nő be a kutacs?

Mikor nő be a kutacs?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos volt mikor a doki közölte nem érezhető a kutacsa, ez mennyire baj? Volt valaki ilyen cipőben és ha igen mi történt?
2017. nov. 15. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

1 eves kor korul.

Mit mondott az orvos mikor rakerdeztel ?

( vagy ugy voltal vele, majd itt a mukormosok es a gyari munkasok megmondjak ? )

2017. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem..Ott vagytok a dokinál,az orvos vizsgálgatja,majd közöl veled valamit,te meg megköszönöd az infót és elbúcsúzol vagy hogy kell ezt elképzelni?
2017. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondott, majd januárban kell vissza mennünk.

Egyébként meg nem értem a negatív hozzászólásod mikor feltettem egy kérdést hogy volt e valaki ilyen cipőben és tapasztalatokat várok hogy műtétre került a sor vagy mi történt, ha érdemben nem tudsz hozzászólni legfőképp nem normálisan akkor minek írsz ide? Az emberek nem azért írnak ki ide kérdéseket hogy ilyes féle ember mint te negatív kommentekkel bombázza őket!

2017. nov. 15. 10:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Én jogász vagyok nem műkörmös, de én sem tudom pontosan. 1 éves a lányom és még érezni neki. Úgy tudom az is gond ha túl későn és ha túl korán nő be. De mindenképp az orvostól kérdezd meg.
2017. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az orvost hogy mennyire baj és hogy mikor kell benőnie de az égvilágon semmit nem mondott csak annyit hogy januárba kontroll.
2017. nov. 15. 10:16
 6/14 anonim ***** válasza:

#3 Az emberek azért járnak ide,hogy segítsenek a válaszaikkal olyanoknak,akiknek lövésük sincs,hogy hogyan tovább.

De aki felveszi az orvossal a kapcsolatot,majd kiírja ide azt,amire a doki tudja a legpontosabb választ adni,az mit vár..?

2017. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Későn olvastam az utolsó válaszodat.

Ha nem mondott semmit,akkor nincs baj,ha visszamentek akkor fog többet mondani,gondolom.

2017. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen "legpontosabb" választ mikor semmit nem mondott. Nyilván megkérdeztem de ha egyszer nem mondott semmit? TAPASZTALATOKRA vagyok kíváncsi, tehát aki ezen már átesett. Nem értem mi ezen annyira bonyolult.
2017. nov. 15. 10:20
 9/14 anonim ***** válasza:
1.5 éves kor körül nő be a kutacs átlagosan. De a húgom kisfiának is benőtt 7-8 hónapos korára. Nem gond, havonta kell mérni a fejkörfogatot, ha megfelelően nő, akkor nincs szükség műtétre.
2017. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
1# rhadt idegesito es serto mar ez a mukormosok es gyari munkasok szoveged...
2017. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!