Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babydream 3-as tápszert...

Babydream 3-as tápszert vettem, de nagyon csomós marad miután megcsinálom, lehet tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom, de még soha sem volt csomós.

Vizet megmelegítem, bele a táp, kupak rá. Először körkörösen megrázom, aztán pedig le-föl 4-5ször.

Ennyi. Nekem így jó! :-)

2010. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van pici szűrőm, azon átszűröm, mert nekem is csomós szokott maradni. Kicsit tovább tart, de legalább jó lesz.
2010. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Babylove (DM-es) volt ilyen. Az összes többit elég volt párszor megrázni, ezt viszont 1 percen keresztül (néztem közben az órát). Ha nem ráztam eleget, csomós maradt. Untam a sok rázást, áttértem másik tápszerre. Amúgy a babám se rajongott az ízéért.

Szerintem a babylove és a babydream eléggé hasonló termékek.

2010. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Rossmannos tápszer tele van rizzsel, egyszer vettem, soha többet, inkább a DM-es.
2010. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Mi most próbáltuk, de kisfiam szinte beleborzongott amikor megkóstolta és nem is volt hajlandó meginni. Szerintem is nagyon sűrű és hiába ráztam, akkor is csomós maradt. Ráadásul, mivel kisfiam nem hajlandó cumizni, itatópohárból issza, abban eleve egy kicsit nehezebb megcsinálni. Szóval mi maradunk a Mildibé 3-as banán ízűnél, azt nagyon szereti és azt nagyon könnyű összekeverni is. Egyébként 250 Ft-tal volt most drágább, nem akciósan 300-zal, mint a Rossmann-os. Most már csak azt remélem, hogy a tejpépjük jó, mert azt is vettünk 4 dobozzal :D
2010. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossmannos tejpép ehetetlenül édes:-(((
2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!