Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babydream babaételről vélemények?

Babydream babaételről vélemények?

Figyelt kérdés

Szereti a babátok?

Jó a minősége?

4 hónpos kortól adható az eper,áfpnya,alma.Én úgy tudom az eper,csak 1 éves kortól adható.


2011. máj. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szereti. Szerintem jó minőség.

A gyümölcsöket adhatod nyugodtan, mert ezekben nincs benne az, ami allergizál. (pl. az eper magja)

Elvileg azt is lehetne adni a babáknak, csak mag nélkül.

2011. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt = epret

Késő van már... :-))

2011. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tejbegrízes pocsék. A gyerekem nem válogat, de ezt nem ette meg. Megkóstoltam, keserű. Mi főleg a körtéset vettük, mert azt nem találtam más márkában. Azt szerette.
2011. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fiam szerette, mondjuk, én epret abból is csak mostanság adtam, és 1éves. De csinálnak olyat, amit a többiek(hipp, kecskeméti)nem.
2011. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gyümölcsöst, hanem főzelékest vettem Babydream márkát!

Nem szerette a kisfiam! Nem is volt valami gusztusos nekem se, és az íze se túl jó, így nem is ette meg ő se!

2011. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!