Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lánynévnek Málna Lilána?...

Lánynévnek Málna Lilána? Szerintetek meredek manapság? .

Figyelt kérdés
Vezetékneve hosszú és különleges, makedon hatású

2017. nov. 15. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Lilána? Hát bocsi de a Málna is és a Lilána is rettenetes. A kettő együtt meg bruttó kiszúrás. Inkább Liliána, Málna nélkül.
2017. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
A Málna külön nagyon szép (:
2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kislány egyszer negyven éves lesz.. és nem szeretnéd, hogy az édesanyját hibáztassa, ha egy nap megutálja a saját nevét. Nem rosszindulatbol, de az en egyik nevem Napsugár.. a másik hasonló a Liliánához, de nem akarom ideírni, nehogy megtaláljanak Facebookon.
2017. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Szócal tudom miről beszélek! Szeretnék valami nőies nevet, mint Lara, vagy Márta.. előző vagyok
2017. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, a Lara mióta nőies? Full kisebbségi a Kiarával meg a Kirával, Zarával, Liával együtt:-D
2017. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

No igen, megosztó...

És ha az apuka 2eve így hívja? Meg pocakban sem volt... Ő úgy hívta malnacska.

A Lilána mint választható opció jott

2017. nov. 15. 21:07
 7/24 A kérdező kommentje:

2es! A te lányod Málna?


Napsugár! Biztosan imádnak a szüleid...neked mit jelent, h így neveztek el?

2017. nov. 15. 21:09
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkor maradjon csak a beceneve a málna, ne szúrj ki vele... nem tudom melyik a rosszabb a málna vagy a lilána(ami ugye nem is adható). Annyi szép név van, nem attól lesz különleges hogy a fél város a nevén röhög. Engem apukám töpörtyűnek hívott születésem óta, mégse akartak annak elnevezni.
2017. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Napsugár vagyok. Nekik akkor kedves volt, de anyum régen megbánta. Nekem azt jelenti, hogy egy rossz döntést hoztak meggondolatlanul. :) mivel vezető beosztásban dolgozom, nagyon kellemetlen. De nektek kívánom a legjobbat és remélem, hogy megtaláljátok a megfelelő nevet.


A másik válaszolónak pedig csak azt szeretném mondani, hogy inkább hagyja el a kisebbség szót, mint sértés, mert elég primitív.

2017. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem sértésnek szántam. Velük dolgozom, és mikor nézem a gondozotti listát, és a kisebbségi védelembe vettek között más se nagyon van csak ezek nevek, egy két Eszmeralda, pár Amanda és egy-két Rozália és Ildikó, így csak egyszerűen tényeket közöltem. Ők szeretik az ilyen fajta neveket adni.
2017. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!