Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lánynévnek Málna Lilána?...

Lánynévnek Málna Lilána? Szerintetek meredek manapság? .

Figyelt kérdés
Vezetékneve hosszú és különleges, makedon hatású

2017. nov. 15. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A Málna nekem borzasztó... de a Lilána tetszik.
2017. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már semmi sem meredek, ha névadásról beszélünk.
2017. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem a napokban tetszett meg a Málna név:) ha lesz egy kislányom(már van egy fiam), én biztos ezt a nevet fogom neki adni! Szerintem különleges! Ne érdekeljen mások véleménye, azt adsz ami neked/nektek tetszik:)
2017. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Málna, ahogy az Alma is. Ha két neve van, az egyik miért ne lehetne egy kicsit más? Szerintem a Lili, Lilla, Lara, ugyanilyen kisbabásak, kislányosak. De nekem a Napsugár, Boglárka is kedvesek, másoknak pedig a hátán feláll a szőr, ha meghallják. Manapság olyan (számomra) borzalmas nevek jönnek divatba és olyan szörnyű neveket találnak ki minden névben a választható nevek listájára, hogy a Málna szerintem nem meredek. De mások vagyunk, mindannyian.
2017. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Elég béna, de a kérdésben elírtam :D

Liliánára gondoltam, nem Lilánára *.*


Csak most néztem h láttam, valaki "elirta"...

Szóval bocsi...


Nekem is kedves a Málna. De a Liliána is, utóbbit is hasznalhatja ha éppen nem tetszene neki a Málna.

Szerintem szebb mint pl az h István... Bocsi..


Mind2 testvéremnek 2 neve van, egyik sem az elsőt használja, pedig mind "emberi" nevek. Nekem csak egy jutott... Pedig én nem szeretem, de ez van *.*


Szerintem apukája miatt ezt kapja, miattam pedig a Liliánát.


És azt hiszem hogy jól döntünk ;)

De köszi a gondolataitokat.

2017. nov. 16. 13:38
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Málna nagyon tetszik. Így hívják a kislányom.
2017. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor Lilána vagy Liliána? Mert a Liliána még elviselhető. A Málna pedig röhejesen tragikus. Jó hogy nem már Kókuszdió ennyi erővel. Ha mindenáron ragaszkodtok ahhoz a rettenethez akkor legyen Liliána Málna, és akkor nem kell használnia a második nevét.
2017. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10%
A Liliána szèp nèv. De a Málna? Ne haragudj, de èn ezt egy macskànak, kutyànak tudom elkèpzelni, nem egy kislànynak :/
2017. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

És ha Liliána Málna lenne?


A Liliánát tudja használni, apukának meg lehetne Málnácska. :)

2017. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ne az apja miatt legyen Málna, szerencsétlen gyereknek kell ezzel a névvel együtt élni nem a nagyon kreatív apukának.
2017. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!