Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino babakocsit vettem...

Chipolino babakocsit vettem ma, de milyet? Neten sehol nem találom mit vettem. Lehet jó régi?

Figyelt kérdés

Chipolino ALLEGRÁT VETTEM, de nem azt amit mindenhol megtalálni...ezt a képet látom m indenhol: [link]


Én olyat vettem, aminek tálcája van a mamának is fent, meg a babának is lent...:) és sokkal stabilabbnak, nagyobbnak tűnik a miénk, ez nem az....

Na nem lényeges, csak megakartam nézni milyen neten, mert csak pénteken kapjuk meg


Milyen babakocsit vettem? a legújabbat és ezért nem találom neten, vagy ezeréveset?


köszííí :)


2010. máj. 31. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szió!


én is csak ezt találtam, pedig azt hittem tudok segíteni.Igazából nem vagyok benne biztos, hogy tényleg Allegra amit vettél!Nincs képed róla? talán úgy megtalálnám.

2010. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont ugyan ilyen babakocsi rendeltem a bambino oldaláról, ehhez is tálca lesz mind két helyen, csak nem azzal fotózták, de alul a leírásnál írták. milyen színben rendeltél, és hol? ha megkaptad a kocsit kérlek írj privát, hogy milyen. köszi

2010. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én a baby design babakocsikat nézegettem eredetileg, aztán tegnap elmentünk a babaszafariba, és ott megláttam ezt a chipolino allegrát, és azt is mennyire olcsó, és megvettük...az ő oldalukon nincs is most fent, pénteken hozzuk el...

tegnap is elhozhattuk volna, de csak előlegre vittem pénzt, mert etetőszéket is vettünk...így nem volt annyi nálunk..de tuti chipolino allegra...de ez mosz új akkor vagy régi???meg ti kaptatok hozzá lábzsákot?mert nekem itthon jutott eszembe, hoyg nem is kérdeztem rá, és visszahívtam őket, azt mondták nem jár hozzá, de most akcióban van, így adnak nekünk:)

2010. jún. 1. 07:30
 4/11 A kérdező kommentje:
és te mikor kapod meg?meg mondom, a váz is sokkal stabilabb mint ennek, ez olyan nyeklős nekem...:) amit vettünk, tálcás, sokkal masszívabb:)
2010. jún. 1. 07:31
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és élőben kipróbáltad?Mert a kupoláját elég szar csukogatni és asszem kukkucskáló sincs rajta
2010. jún. 1. 07:32
 6/11 A kérdező kommentje:

na most találtam:

[link]

ez az nem?de ennek más a huzata, nekünk a zöld macis van de nekünk zöld-kék

miért kell ennyi modell:????:))))


szóval a caroline=allegra????

2010. jún. 1. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:

majd csak pénteken érkezik meg. élőben nem láttam. szerintem az allegra nem egyenlő a carolinaval, mert az allegra szerintem masszívabb. remélem nem fogok csalódni benne. mekkora a babád? az enyém 3,5 hónapos.

majd pénteken megírom a véleményem, ha megérkezik. lábzsák nekem sem volt hozzá, külön kellett rendelnem. kár hogy a ahol te vetted a honlapjukon nem volt, mert először onnan akartam etetőszéket is rendelni, de végül máshonnan rendeltem ugyan azt.milyet vettél? mi a baby point pinta-t és a piros sárga katicásat. nagyon szuper.

2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na nekem 19900 a kocsi is meg a szék is a kocsihoz meg ajándékba jár a lábzsák, most akcióba...fura hoyg neten nem volt, boltba meg több is, etetőszéket meg babydesign pepe giraffe:)


[link]


nagyon masszív, stabil kis darab, muszáj ilyen, mert a FŐNÖK nagyon ficánkolós, erős, hiperaktív, szóval brutál gyerek:)



amúgy most volt 6 hós, de szupi lesz a 3,5 hós babádnak is a kocsi:)Nem fogsz csalódni, tuti jó, de majd írd meg, kíváncsi vagyok, én is pénteken kapom meg:)

2010. jún. 1. 18:17
 9/11 A kérdező kommentje:

nagyon jó a szék:)megnéztem, amúgy tök ugyan olyan a kettő:)hasonló az ízlésünk:) bár neked sincs hozzá szűkítő, az nem ártana nektek még, mert kicsúszik a bébi:(

de még árban is hasonló

2010. jún. 1. 18:20
 10/11 A kérdező kommentje:

na megvettük ma, nem bírtam holnapig várni és 2010 es modell, kiderítettem, ezért nem látni sehol:)

nagyon tuti kis járgány

2010. jún. 3. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!