Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit megyek vásárolni,...

Cumit megyek vásárolni, juliusban szülök, milyen cumit vegyek a babámnak? Márka? méret stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a MAM-ot javaslom, méghozzá a MAM nanno-t,ez 0--2hóig van,és én már a kórházban is adtam neki,másnap mikor megszületett már odaadtam neki,de csak alváshoz használjuk általában!

2010. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én csak azután vettem cumit, hogy megszületett a kisfiam.- Nip és Babynova van/volt neki, jó volt mindkettő. Az egyik latex, a másik szilikon volt. A lényeg, hogy ortodontikus mindkettő.

Szerintem a kórházban nem fog sírni. Jobban kimerül a megszületésbe, minthogy egész nap sírdogáljon! :)

2010. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a MAM 1-est használjuk, és valóban volt a felicitas várandós csomagban is MAM cumi, de az már a 6 hós kortól volt. Nem értek avval egyet, hogy igény szerint ciciztesd...a cici az evésre van, a játszócumi meg benne van van nevében is, játékra, unaloműzésre, hogy az is lefoglalja. Vehetsz egyet próbából, de lehet hogy újszülött korában még egyáltalán nem fogja érdekelni. Majd inkább ha kicsit nagyobb lesz, és többet van ébren.

Könnyü, szép szülést Neked!

2010. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, hogy kell-e neki, ezt a pirossal is kipróbálhatod, és ha kell vehetsz ugyanilyet más színben. A lányom nem fogadta el, de én ennek örültem is nagyon. Én nem is akartam adni neki, csak a család erőltette
2010. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vettem előre cumit, és hálás vagyok érte magamnak :)) Másnap szóltam a férjemnek, hogy hozza be, nekünk nagy segítség volt az első perctől. Már a kórházban aludt éjjel egyhuzamba 4 óra hosszát. És nem szóltak érte, sok anyukának volt.
2010. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem a MAM a legjobb, mert nagyon könnyű, így ha még gyengécske a baba, akkor is a szájában tudja tartani. Most is mamot használunk, csk már 6+-osat.

2010. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt azért mgjegyezném, hogyha a pirossal kipróbálod, az nem biztos, hogy mérvadó, mert mint már korábban írtam, az nem újszülöttnek való, hanem fél éves kor fölött, szóval nagy lesz neki. Mi is azért nem vettünk, mert volt a csomagban, a jelzést nem is figyeltem rajta hogy milyen méret, és hát nem kérte, de nem is csoda, alig fért bele a kis szájába. Aztán vettünk újszülöttesnek valót, és azt már elfogadta.
2010. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk szóltak a kórházban a cumiért. Főleg a védőnő. Én babámnak nem kellett a cumi, de más anyukák használták.
2010. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!