Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire káros egy 8 hónaposna...

Mennyire káros egy 8 hónaposnak napi 5-10 perc TV?

Figyelt kérdés

A férjem hurcolja oda állandóan, rendszerint sasolok és rászólók, hogy ne. Én teljesen ellene vagyok, féltem a szemét, mert az öcsémnek a kiskori sok tv miatt lett baromi erős szemüvege. Sokszor már csak annyit kérek, hogy legalább a képet kapcsolja ki, a zene mehet (velem is szokott hallgatni), de le se sz*rja. Újabban rászokott, hogy akkor viszi oda, ha zuhanyozok vagy hasonló, és biztos nem veszem észre.


Mi a bánatot csináljak, kenjem már po*fán, vagy mi...? Veszekedni hiába veszekszek, úgyhogy lassan ez a következő... Vagy ennyi idő nem káros, és én reagálom túl? Pl. minden másnap 5 perc?


2017. nov. 24. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Túlreagálod. Mellesleg az ő gyereke is. Ő nem szólhat bele hogy tv elé kerülhet e vagy nem, csakis te mondhatod meg?

Komolyan, én már agyamat eldobom itt némelyik ősanyától...

2017. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

kicsit tényleg túlreagálod. ha egésznap tv előtt ülne,az valóban gond lenne,de ennyitől semmi baja nem lesz.

Sőt a napi 15-20 perctől se

2017. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Elég baj, hogy odahurcolja, erre semmi szükség nincs, a szemének a villódzó mozgás árt, és főleg rendkívül rossz irány, ha rászokik. De te nem a megfelelő emberrel kötötted össze az életedet, a házasságotok vagy boldogtalan lesz az össze nem illőség, harmónia hiánya miatt, vagy meg se marad.
2017. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem reagálod túl.

Minek direkt odarakni a tv elé, ha nem igényli?

Vagy nem bír 5 percig foglalkozni a saját gyerekével, amíg te lezuhanyozol???

Aztán majd csodálkozik, hogy iskolásként nem akar semmit, csak a tv, gép előtt ülni vagy a telefon nyomkodni.

2017. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire nem káros. Ha órákat ülne előtte, de enem 10 perc.
2017. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Az öcsédnek tuti nem a tv-től lett baromi erős szemüvege....
2017. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

a kiskori sok tv miatt lett baromi erős szemüvege


Hát tiflopedagógusként erre csak annyit: kizárt.

2017. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akik normálisan tudtak írni.


A házasságom más téma, én is rájöttem már, hogy ez nem jött össze.


A tévétől sem fogom tiltani, ha félreérthető volt, de szerintem nem 8 hónaposan kellene kezdeni.

2017. nov. 24. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ordít éjjelenként akkor nem lehet ebből gond.

Viszont nálunk azóta hogy nem megy a tv, nem sír fel éjjel a fiam...

2017. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semennyire nem káros.


Szerintem inkább a férjeddel rendezd a viszonyod, veszekedésetek és egy válás sokkal többet árt neki mint napi 5 perc tv... ha komoly emberként leültök, egymás kéréseit is könnyebb lesz komolyan venni. Vagy váljatok el most.

2017. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!