Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek 5 hónapos lanyotok...

Mit vesztek 5 hónapos lanyotoknak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy neki "mindegy" de milyen játék volt neki/szamara haszno? Koszonom
2017. nov. 25. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos volt karácsonykor. Játszószőnyeget és csukló-és bokacsörgőt kapott.
2017. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen beszélő villogó hülyeséget ne! Vettem neki én is amúgy, se neki, se nekem nem tetszik, most valami igényesebb formabedobot veszek neki, ha lehet fából, de van egy nagyon szép, színes, csörgős labdája az a kedvence és van kedvenc rágokája is.
2017. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 gyerek van. A legkisebb 6 hónapos. Van itthon minden játszószőnyeg..rágóka.... járássegitő.... minden ami szem szájnak ingere.... szintén semmi olyan dolgot nem veszek ami a szekrény alján fog kikötni.

Én ruhákat veszek neki. Azt sem sokat. Vagy egy kiscipőt vagy valami ilyesmit. Majdnem mindene megvan a 2 nagyobb után.

2017. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!