Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek karácsonyra 5...

Mit vennétek karácsonyra 5 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen kicsi volt a gyerek, addig ezer dolgot vettem, ezer apró dolgot. Mindent egyesével becsomagoltam, mert a bontogatás és meglepetés öröme volt a fontos. Filctollak, nyomdák, matricák, ragasztók, színes papírok, gyöngyök fűzni, hajcsatok, karkötők, lemosható "tetoválások", kézügyességet fejlesztő, apró játékok, festékek. Mindezek mellé egy valami nagyobb dolgot is kapott, mint pl. baba, görkori, roller, gyertyaöntő készlet, üvegmatrica készítéséhez készlet. A millió kicsomagolndó mindig nagyobb örömet okozott, mint a "nagy" ajándék, és mivel imádott alkotni, sokáig játszott is azokkal, amit kapott.
2012. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több kisebb dolgot, könyvet mindenképpen, és azt, amire vágyik. Nálunk volt "kis beteg póni", gyermeklaptop, diavetítő, kis tábla, melyre krétával rajzolhat, baba, babakocsi.
2012. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barbie-t :)
2012. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 3 "kívánsága van: Lego Friends, Sellő Barbie és póni. Mivel már van egy csomó pónija, azt biztos nem fog kapni, hiába vágyik rá. A Lego Friends- ből egy kisebb dobozosat veszek és valami olcsóbb sellő babát is kap. Póni helyett pedig kinéztem a Pici Pacik oktató játék szoftvert. Esetleg ismeri valaki? Milyen?

Aztán néztem még filctollat, mert a régi már kikopott és lehet még lap-hintát is kap, mert a régibe már nem fér bele. Ezek mind 1000 és 3000 Ft közöttiek, a családtagokkal majd megbeszéljük, hogy ki mibe ad bele. Az a lényeg, hogy mindegyik karácsonyfa alatt legyen valami. (2 nagyié és a mienk)

Egyébként először egy nagy dobozos legóra gondoltunk, de azt nem tudjuk felosztani, hogy minden karácsonyfa alá jusson. Bár nem lehetetlen.....

2012. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 és 5 éves csajaim vannak, ezt vagy ilyesmit kapnak- remélem:

[link]

Illetve bútorokat bele, a társasokat, könyveket- persze nem csak tőlünk, hanem az egész családtól...

2012. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy óriás plüssmacit vennék...:) (azzal aludhat, ölelgetheti, jó pihe puha...és cuki)
2012. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!