Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában több kisfiú születi...

Mostanában több kisfiú születik mint kislány? Ha igen, mi lehet az oka, és mennyivel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz,akkor mi javítjuk a statisztikát,1 fiú 2 lánnyal:)))


Üdv

2008. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg több a fiú az elmúlt egy-két évben (én tavaly szültem és fiam lett, a kórteremben csak fiúk voltak, az egész oszályon volt kb. 4 kislány). Az oka gondolom az lehet, hogy a föld lakói között a nők vannak többségben, a természet pedig egyensúlyra törekszik. Pl. háborúk után is mindig több fiú születik.
2008. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

én úgy tudom, hogy háborúk előtt születik több kisfiú :)


Szerintem azért lehet, mert sokan tervezik a terhességet, és a pé körüli fogantatások nagy részénél nekem várható fiút jelez a naptáram (nem tudom mennyire érthetően fogalmaztam, nekem van egy progim, ami mindig kiírta, hogy ezen a napon fiú vagy lány az esélyesebb, és a peteérésem körül valamiért midnig fiút írt ki-- és valóban, fiút is várok).

2008. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy mostanában több a kisfiú. Mielőtt szültem jártam terhestanfolyamra. 15-ből egyedül én vártam lányt. Azért ez elég ijesztő volt. Mondjuk a szülészeten nagyjából egyformák voltak az arányok.

Én is azt hallottam, hogy háború előtt több a fiú. Ha már túlnépesedés van, akkor több a fiú, mert ők a hormonok miatt agresszívabbak, és törekednek a helyhiány megoldására (háború). Ez persze csak egy elmélet, lehet, hogy puszta véletlen az egész. A védőnőm szerint majd jövőre meg kislány lesz több. Meglátjuk.

2008. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

te egy olyan kerdest tettel fel amire ember nem tudja a valaszt!!

ezt csak egyedul a JO ISTEN tudja hogy egy anyanak fia vagy lanya szuletik! mivel o adja!:)

2008. okt. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a kérdést heti szinten felteszi valaki, bezzeg ezt nem törlik. Érdekes...

Nekem fiam lesz.

2008. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Múltkor pont ez volt a kérdés csak fordítva akkor is azt modtam, hogy a környékünkön fiúk lesznek több, még a kórházi szobában is így volt, de országosan, vagy világszinten nem tudom a statisztikát. Nekem is fiúm lesz!
2008. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

3. válaszoló!!!!!!!

És másoknak is szól!

Az hogy a gyerek fiú lesz az semmilyen naptáron nem múlik, mert a fiú-lány kromoszómákat az apa adja a spermiummal, tehát tök mindegy nekem mit lelez a naptár, ha a párom más spermát küld..

A fiúk pedig valóban a háború után születtek többen, nem tudni miért, de így volt..mert a bevonulás előtt a katonák még megkerülgették az asszonykát, 9 hónap múlva pedig meglettek a babák is.

2008. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A program azért jelez fiút, mert az hogy kisfiú vagy kislány lesz az utód attól függ nagy mértékben, hogy a petesejt mikor lett megtermékenyítve, ugyanis a fiú kromoszómát tartalmazó spermiumok gyorsabbak, de sérülékenyebbek is a női kromoszómát tartalmazó spermiumok viszont életképesebbek, de lassabban mozognak. Ebből következik, hogy a baba neme attól függ,hogy a pár mikor él házas életet, ha a peteérés előtt közvetlen, vagy éppen aznap akkor nagy valószínűséggel kisfiú lesz, mert a férfi kromoszómát tartalmazó gyorsabb spermiumok érik el hamarabb a petesejtet, ám ha a peteérés az együttlét után következik be, akkor a gyorsan odaérő spermiumok már életképtelenek, de a lassabban közlekedő női kromoszómát tartalmazó spermiumok meg tudják termékenyíteni a petesejtet!

Így valóban annak köszönhető a több kisfiú, hogy a párok nagy része tervezi a terhességet és pontosan a peteérés idejében tesznek a fogantatásért.

2008. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló nagyon pontosan leírta,hogy mikor nagyobb a valószínűség fiúra,és mikor lányra.Nekem mindhárom gyerekem ezzel a módszerrel készült,és mindig olyan nemű lett,amilyen vártunk.1 fiú 2 lány
2008. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!