Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer táplálóbb lenne,...

A tápszer táplálóbb lenne, mint az anyatej?

Figyelt kérdés
A környezetemben 6 darab 5 hónap alatti kisbaba van. Pont fele fele arányban: 3 anyatejes, 3 tápszeres. A tápszeres babák nyugodtabbak, hamarabb átaludták az éjszakát mint az anyatejes babók. Ez miért lehet? Táplálóbb lenne a tápszer?
2017. nov. 27. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A tapszer "tomenyebb", jobban eltelit. Ez altalanos, hogy a tapszeres babak hamarabb atalusszak az ejszakakat.
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem meg van egy tápszeres gyakran ébredőm. A szűk környezet nem alkalmas általánosító stat készítésére
2017. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék statisztikát csinálni..:) csak érdekel, hogy ennek mi oka lehet. Én is tápszeres voltam, és sokat ébredtem, igaz ennek 26 éve.
2017. nov. 27. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Az az oka, hogy tomeny, nehez emeszteni, jobban elteliti. Es ez egyaltalan nem jobb. Ezert alszanak tovabb - de sem mind igaz.
2017. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Igen, allando es ugyanolyan osszetetele, vitaminaranya van, es hormonok sincsenek benne. Nalam egyertelmu volt, hogy ezt kapja a kezdetektol.
2017. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Az én környezetemben a tápszeres babák pont rossz alvók és hasfájósak.:/szval remélem legalabb par honapot tudok majd szoptatni.
2017. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék majd szoptatni, de ha nem lesz neki elég, akkor adni fogok mellé tápszert is. Megpróbálom majd kitapasztalni, melyik a jó neki. Én sajnos ordítottam a tejtől, remélem, nem örökletes.
2017. nov. 27. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ össze.
2017. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Az enyem a vegyes taplalas idejen volt a legrosszabb alvo! Azt mondjak, sokkal rosszabb vegyesen, mintha csak az egyiket adnad. En a tapszer mellett dontottem . Azota ataludta az ejszakat.
2017. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
No, még 2 hónap és meglátjuk. :)
2017. nov. 27. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!