Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos babám nyelvfékét...

Négy hónapos babám nyelvfékét fel kell vágni a jövő héten. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fájdalomra, vérzésre gondolok, meg hogy mennyire zavarja majd az evésben, cumizásban, meddig lesz érzékeny, stb. Köszi!
2008. okt. 24. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi vész! Az én fiamét is felvágták 15 hónaposan, már folyékonyan beszélt. Hülye vagyok, hogy nem korábban csináltattam, mert utána pár napig nem ehetett, csak pépeset, szegénykém elől dugdostuk a kaját.De ő olyat kért, mint mi.Kellemetlen volt lefogni, a dokibácsinak van olyan eszköze, amivel felemeli a nyelvét, aztán ollóval nyisszant egy picit. 2-3 percig vérzett, az én pólómon nem sok vér lett, tehát tényleg nem sokáig vérzik. Az én fiam hazafelé elaludt a kocsiban, rettegtem, hogy mekkora sírás lesz, ha felébred, erre úgy kelt, hogy anya éhes vagyok! Neked kellemetlen lesz hogy le kell fogni és nagyon sír, de utána hamar magvigasztalod és utána már nem fáj neki.
2008. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szobatársam babájának 2 naposan vágátk, utána már szopott is.Nem vérzett, de sart mert lefogták.Állítólag nem fáj nekik, mert nincs benne ideg, viszont le kell hozzá fogni és azt nem szeretik! :o)
2008. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!